Online tanítás

2020.11.21.
FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás Keresés Vissza
Kedves Diákok!
 
2020. november 11-től az iskolában 30 napra digitális oktatásra állunk át. Azt mindannyian tudjátok már, hogy ez nem jelent tanítási szünetet.  Ahhoz, hogy a tanévet mindenki teljesíteni tudja, teljes értékűen részt kell vennie a digitális munkarend szerinti oktatásban, folyamatosan kell otthon tanulni, a feladatokat elvégezni, az online kontaktórán kötelező rendszeresen részt venni.
Az oktatás során a tanulók az anyagot a TEAMS rendszeren keresztül kapják meg szaktanáraiktól. A tananyag mennyisége a tantárgy heti óraszámának megfelelően alakul. A feladatok elkészítésére legalább két nap áll rendelkezésre. Az elkészített feladatokat a TEAMS rendszerbe feltöltve határidőre kell visszajuttatni a tanárnak. Az elkészített feladatokra osztályzatot is kaphat a tanuló. A feladatok elkészítése alól senki nem kaphat mentességet.
A tanárok által kiadott határidők be nem tartása vagy a távolmaradás az online órákról következményeket von maga után. Az online kontaktórák beosztása megtalálható iskolánk honlapján található órarendben, mely 2020. november 16-tól indul.
Oktatóink mindent megtesznek annak érdekében, hogy a tanítás folytatódhasson, a tanulók teljesíthessék a követelményeket.
Akinek bármilyen kérdése, kérése van, segítségre van szüksége, bátran jelezze osztályfőnökének, szaktanárának a KRÉTÁ-n vagy a TEAMS rendszeren keresztül.
Akinek nem áll rendelkezésére megfelelő számítástechnikai eszköz a digitális oktatás teljesítésére, kérem, szintén jelezze a barossgyor@gmail.com címen.

A Diákönkormányzat által szeptember elején megvitatott és elfogadott, minden tanuló számára érvényes szabályzat letölthető ITT.
 
Kedves Szülők, Gondviselők!

Köszönöm Önöknek az eddigi támogatást, segítséget! A tavaszi digitális oktatás nem sikerült volna Önök nélkül.
Most ismét arra kérem Önöket, hogy segítsék, hogy gyermekeik részt tudjanak venni az online oktatásban. Tudom, hogy már „kis felnőttekről” van szó, akik nagyon önállóan tudják teendőiket intézni, de a tavaszi tapasztalataink azt mutatják, hogy szükség van arra, hogy Önök is megbizonyosodjanak arról, hogy gyermekük az aznapi feladatait elvégezte-e.
Kérem, amennyiben valamilyen kérdésük van, problémát éreznek, forduljanak hozzám bizalommal.
Vigyázzunk magunkra és egymásra!
 
Bertháné Hári Gabriella
igazgató

Alapítványi 1%

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Információ a képre kattintva érhető el az érettségi vizsgák menetével kapcsolatban.

Felvételi tájékoztató

Órarend

Facebook

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - KRÉTA

Poszeidon iratkezelő rendszer

Fogyasztóvédelmi iskola

Adatok - elérhetőségek

Menza

Győri SZC honlapja

Videó a Barossról

Boldog Iskola cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6578271 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 106574
Ebben a hónapban: 9009
Ezen a napon: 72

LKW WALTER