Horváth Boldizsár regionális történelemverseny

2019.04.14.
FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Küldés e-mailben Nyomtatás Keresés Vissza
Horváth Boldizsár regionális történelemverseny
Április 3-án volt Szombathelyen a Horváth Boldizsár regionális történelemverseny szóbeli fordulója. A novemberi írásbeli forduló után 10. és 11. évfolyamon a legtöbb pontot elért 8-8 tanuló kapott meghívást Szombathelyre.

 

Az írásbeli feladatlap témái az iskolai tananyagra épültek, az érettségi feladataihoz (teszt- és esszéfeladatok) hasonlóak voltak. A szóbelire 10 perces prezentációval kellett készülni. Az adott témakörből (10. évfolyamon: A mindennapi élet Magyarországon a középkorban és a török uralom idején) szabadon lehetett választani konkrét témát.
Iskolánkat Csákvári Laura (10. B osztályos tanuló, felkészítő tanára: Takács Klára) és Hornyán Kamilla (10. A osztályos tanuló, felkészítő tanára: Sebestyénné Nagy Csilla) képviselte.
A nagyon erős mezőnyben Csákvári Laura második helyezést ért el. Valamennyi versenyző színvonalas, érdekes kiselőadással örvendeztette meg a zsűrit és a hallgatóságot. A résztvevők értékes könyvutalványban részesültek. Az első helyezett 10 000 Forintos, a második helyezett 7 000 Forintos, a harmadik helyezett 4 000 Forintos utalványt kapott. A többi versenyzőt is jutalmazták 2 000 Forintos könyvutalvánnyal.

Hornyán Kamilla prezentációja ITT tekinthető meg.Órarend

ÉRETTSÉGI UTÁNI SZAKKÉPZÉS NAPPALI ÉS ESTI TAGOZATON!

Szakképzés (2019-2020)

Szeptemberben induló képzések nappali és esti tagozaton!
Információ a képre kattintva érhető el.
 

Facebook

Fogyasztóvédelmi iskola

Boldog Iskola cím

Digitális iskola - E-napló

Poszeidon iratkezelő rendszer

Menza

Adatok - elérhetőségek

Bázisintézményi cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6070595 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 261226
Ebben a hónapban: 18115
Ezen a napon: 875

LKW WALTER