Fenntarthatósági témahét

2019.04.19.
FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Küldés e-mailben Nyomtatás Keresés Vissza
Fenntarthatósági témahét
A fenntarthatósági projekthét keretein belül számos program valósult meg. Előzetesen január végén tartottuk meg az ötperces kísérletek hetét, melyen számos, a fenntarthatósággal kapcsolatos témát boncolgatott a természettudományos munkaközösség.

 

Többek között modelleztük az üvegházhatást és foglalkoztunk a tudatos vásárlói magatartással is. Diákjainknak projektfeladatot adtunk ki, melyben a hét kísérleteihez kapcsolódóan prezentációt lehetett készíteniük.

Március 18-án minden osztály képviseletében 1-2 diák Fergusonné Andorka Andrea kíséretében ellátogatott a hulladékszelektáló- és lerakó üzembe, ahol számos információt gyűjthettek a regionális hulladék problémákról, s azok megoldási lehetőségeiről, melyről beszámolót készítettek. A projekthéten a tanulók bemutathatták a kész prezentációkat.

Számos foglalkozást is tartottunk a témához kapcsolódóan. Szabóné Mészáros Márta tanárnő a hulladék keletkezésének csökkentési lehetőségeivel, Hricsovinyi Gabriella tanárnő a környezetbarát és környezetet károsító csomagoló anyagok, illetve a tudatos vásárlói magatartás kérdéskörével foglalkozott.

Hricsovinyi Gabriella szaktanár
 

Órarend

ÉRETTSÉGI UTÁNI SZAKKÉPZÉS NAPPALI ÉS ESTI TAGOZATON!

Szakképzés (2019-2020)

Szeptemberben induló képzések nappali és esti tagozaton!
Információ a képre kattintva érhető el.
 

Facebook

Fogyasztóvédelmi iskola

Boldog Iskola cím

Digitális iskola - E-napló

Poszeidon iratkezelő rendszer

Menza

Adatok - elérhetőségek

Bázisintézményi cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6070608 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 261239
Ebben a hónapban: 18128
Ezen a napon: 888

LKW WALTER