Csaba József Közgazdasági Emlékverseny résztvevő diákjai


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás

2017.04.21.
Írásbeli forduló - 90 perc
(22. terem + 25. terem)

Versenyző neve Iskola Kísérő tanár
Béli-Jáger Dorina Győri Szolgáltatási SZC
Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Gombkötő Judit
Benke András Soproni SZC
Fáy András Közgazdasági, Üzleti és Postai Szakgimnáziuma
Csóka Regina Katalin Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma Kardos-Balassa Krisztina
Debreczeni Vanda Soproni SZC
Fáy András Közgazdasági, Üzleti és Postai Szakgimnáziuma
Ferencz Réka Győri Szolgáltatási SZC
Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Faragóné Major Anikó
Fribiczer Nóra Győri Szolgáltatási SZC
Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Gombkötő Judit
Gergye Vanessza Mária Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma
Kardos-Balassa Krisztina
Gordán Izabella Andrea Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma
Kardos-Balassa Krisztina
Gősi Dóra Győri Szolgáltatási SZC
Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Horváth Linda
Gudor Laura Veszprémi Szakképzési Centrum
Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma
Pipó Tímea
Gyurkó Benjamin Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma
Kardos-Balassa Krisztina
Kámán Bianka Soproni SZC
Fáy András Közgazdasági, Üzleti és Postai Szakgimnáziuma
Kocman Klaudia Győri Szolgáltatási SZC
Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Gombkötő Judit
Kondor Márk Patrik Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma
Kardos-Balassa Krisztina
Kölkedi Réka Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma
Kardos-Balassa Krisztina
Kráner Alexander Zoltán Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma
Kardos-Balassa Krisztina
Magyar Noémi Veszprémi Szakképzési Centrum
Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma
Pipó Tímea
Molnár Dóra Veszprémi Szakképzési Centrum
Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma
Pipó Tímea
Molnár Dóra Győri Szolgáltatási SZC
Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Horváth Linda
Nagy Klaudia Győri Szolgáltatási SZC
Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Gombkötő Judit
Nagy Nikolett Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma
Kardos-Balassa Krisztina
Nyiri Klaudia Győri Szolgáltatási SZC
Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Horváth Linda
Pataky Laura Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma
Kardos-Balassa Krisztina
Pintér Patrik Soproni SZC
Fáy András Közgazdasági, Üzleti és Postai Szakgimnáziuma
Pongrácz Dániel Győri Szolgáltatási SZC
Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Horváth Linda
Prédl Attila Győri Szolgáltatási SZC
Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Faragóné Major Anikó
Resch Dominik Mihály Soproni SZC
Fáy András Közgazdasági, Üzleti és Postai Szakgimnáziuma
Rózsa Ákos Soproni SZC
Fáy András Közgazdasági, Üzleti és Postai Szakgimnáziuma
Sánta Rebeka Győri Szolgáltatási SZC
Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Faragóné Major Anikó
Sárközi Réka Soproni SZC
Fáy András Közgazdasági, Üzleti és Postai Szakgimnáziuma
Szabó Alexandra Győri Szolgáltatási SZC
Deák Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma
Kocsis Anett
Szabó Bernadett Veszprémi Szakképzési Centrum
Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma
Pipó Tímea
Szabó Veronika Győri Szolgáltatási SZC
Deák Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma
Kocsis Anett
Szalka Petra Győri Szolgáltatási SZC
Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Faragóné Major Anikó
Szanyi Gergő Szombathelyi Szolgáltatási Szakképzési Centrum
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma
Kardos-Balassa Krisztina
Tóth Vivien Veszprémi Szakképzési Centrum
Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma
Pipó Tímea
Törőcsik Viktória Győri Szolgáltatási SZC
Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Gombkötő Judit
Török Bence Soproni SZC
Fáy András Közgazdasági, Üzleti és Postai Szakgimnáziuma
Valasek Vivien Veszprémi Szakképzési Centrum
Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma
Pipó Tímea

Felvételi tájékoztató

Órarend

Új honlapunk az Egységes Digitális Információs Rendszerben

Facebook

Pénziránytű Bázisiskola

Határtalanul programok

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - KRÉTA

Poszeidon iratkezelő rendszer

Fogyasztóvédelmi iskola

Adatok - elérhetőségek

Menza

Győri SZC honlapja

Videó a Barossról

Boldog Iskola cím

ICDL-vizsgaközpont

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
7064094 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 318073
Ebben a hónapban: 4585
Ezen a napon: 173

LKW WALTER