A 2021-2022-es tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - pénzügyi-számviteli ügyintéző
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanárok
Novák Rebeka 2/14. B országos I. hely szakmai munkaközösség
Frühwirth Zsófia 2/14. B döntőbe jutott szakmai munkaközösség
Szép Vivien 2/14. B döntőbe jutott szakmai munkaközösség
Török Nárcisz 2/14. C döntőbe jutott szakmai munkaközösség
 
A Pénzügyminisztérium minden évben díjazza a legjobb iskolákat is. Az iskolák közötti versenyben a Baross I. helyezést ért el:
  1. helyezett: Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum, Győr
  2. helyezett: Vas Megyei SZC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Technikum, Szombathely
  3. helyezett: Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Technikum, Szeged
Ágazati Szakmai Érettségi Tantárgyak Országos Versenye
 
Ágazat Név Osztály Hely Felkészítő tanárok
közgazdaság Grundtner Eszter 12. D országos
2.
Béresné Tóth Orsolya, Dobai Kitti,
Domjánné dr. Szabó Marianna,
Faragóné Major Anikó,
Fergusonné Andorka Andrea,
Szaló Annamária, Wally Eszter
közgazdaság Kovács Alexandra 12. D országos
3.
Béresné Tóth Orsolya, Dobai Kitti,
Domjánné dr. Szabó Marianna,
Faragóné Major Anikó,
Fergusonné Andorka Andrea,
Szaló Annamária, Wally Eszter
közgazdaság Ördög Réka 12. D országos
5.
Béresné Tóth Orsolya, Dobai Kitti,
Domjánné dr. Szabó Marianna,
Faragóné Major Anikó,
Fergusonné Andorka Andrea,
Szaló Annamária, Wally Eszter
közgazdaság Bors Ivett 12. D országos
19.
Béresné Tóth Orsolya, Dobai Kitti,
Domjánné dr. Szabó Marianna,
Faragóné Major Anikó,
Fergusonné Andorka Andrea,
Szaló Annamária, Wally Eszter
közgazdaság Németh Kitti 12. D országos
30.
Béresné Tóth Orsolya, Dobai Kitti,
Domjánné dr. Szabó Marianna,
Faragóné Major Anikó,
Fergusonné Andorka Andrea,
Szaló Annamária, Wally Eszter
közgazdaság Hunyadi Petra 12. D országos
32.
Béresné Tóth Orsolya, Dobai Kitti,
Domjánné dr. Szabó Marianna,
Faragóné Major Anikó,
Fergusonné Andorka Andrea,
Szaló Annamária, Wally Eszter
közgazdaság Kovács Zsanett Klaudia 12. D országos
40.
Béresné Tóth Orsolya, Dobai Kitti,
Domjánné dr. Szabó Marianna,
Faragóné Major Anikó,
Fergusonné Andorka Andrea,
Szaló Annamária, Wally Eszter
ügyvitel Nagy Dominika Debóra 12. A országos
21.
Gombkötő Judit, Hirholcz Ákos,
Komjáti Mariann, Molnár Gáborné,
Venczák-Csobolyó Tünde
ügyvitel Hofbauer Vivien Bianka 12. A országos
26.
Gombkötő Judit, Hirholcz Ákos,
Komjáti Mariann, Molnár Gáborné,
Venczák-Csobolyó Tünde
 
Legyél te is pénzügyi Junior Klasszis
Országos 2. hely: Bencsics Evelin, Cseh Natália, Grundtner Eszter, Lukács Gergő 12. D
(Felkészítő tanár: Béresné Tóth Orsolya)

Német nyelvű országos matematika verseny
Országos 10. hely: Harcsa Boglára 10. C (Felkészítő tanár: Nagy Barbara)

Bolyai Számvitel Verseny
Megyei 2. hely: Csákvári Laura 2/14. C (Felkészítő tanár: Molnár Melinda)
Megyei 5. hely: Szép Vivien 2/14. B (Felkészítő tanár: Faragóné Major Anikó)
Megyei 7. hely: Horváth Viktória 2/14. C (Felkészítő tanár: Molnár Melinda)
Megyei 8. hely: Széchenyi Virág 2/14. B (Felkészítő tanár: Faragóné Major Anikó)

Dr. Horváth Györgyné Ügyviteli Emlékverseny
Regionális 1. hely 10. évfolyamon: Horváth Vanessza Ilona 10. A
Regionális 1. hely 11. évfolyamon: Regenye Liza 11. A
Regionális 1. hely 12. évfolyamon: Remetei Dóra 12. A
Regionális 1. hely 13. évfolyamon: Vincze Aliz 5/13. A

 
Baross és kora történelmi vetélkedő
Regionális 1. hely: Kozma Eszter, Párkányi Tamás, Pintér Sára (11. B)
(Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Pátriánk vetélkedő
Városi 1. hely: Kovács Áron 9/Kny, Laczkovits Vanessza 10. A, Nagy Boglárka 9/Kny
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

4 FOR EUROPE
Regionális döntő: Dániel Zsanett, Ihász Adrienn, Kisbán Vanda, Varga Lili (10. B, junior nagykövetek)
Regionális döntő: Burcz Boglárka, Hegyi Lilla, Molnár-Feri Laura, Varga Viktória (11. C)
(Felkészítő tanár: Wally Eszter)
 
Megyei matematika verseny

9-10. évfolyam:
 
Tanuló Osztály Elért helyezés Felkészítő tanár
Csőre Dóra 10. C 8. hely Dr. Sávoliné Takács Erika
Madari Beatrix 10. C 11. hely Nagy Barbara
Könye Jázmin  10. C 12. hely Dr. Sávoliné Takács Erika

11-12. évfolyam:
 
Tanuló Osztály Elért helyezés Felkészítő tanár
Gombos Viktória  12. D 6. hely Dr. Sávoliné Takács Erika
Bors Ivett  12. D 9. hely Dr. Sávoliné Takács Erika
Kovács Zsanett  12. D 20. hely Dr. Sávoliné Takács Erika
 
 
Tanuló Osztály Felkészítő tanár Elért helyezés
Márkus Balázs
 9. C
Dr. Sávoliné Takács Erika megyei 12.
országos 41.
Lengyel Rebeka  9. C Dr. Sávoliné Takács Erika megyei 17.
országos 51.
Harcsa Boglárka  10. C Nagy Barbara megyei 3.
országos 16.
Tibold Martin  10. C Nagy Barbara megyei 9.
országos 47.
Csőre Dóra 10. C Dr. Sávoliné Takács Erika megyei 19.
országos 140.
 
Tanuló Osztály Felkészítő tanár Elért helyezés
Harcsa Boglárka 10. C Nagy Barbara megyei 9.
Könye Jázmin 10. C Dr. Sávoliné Takács Erika megyei 12.
 
Baksa-Jedlik-Krúdy Két Tanítási Nyelvű Iskolák Versenye
Lőrincz Benjámin 9/Kny: legmagasabb pontszám angol nyelvből a verseny írásbeli részén, különdíj
(Felkészítő tanárok: Kiss Judit, Kocsis Veronika, Lipiné Fehéregyházi Lilla, Mátyus Andrea, Rusty Jones)
 
Német nyelv, regionális 1. hely: Csomai Kata 9. A
(Felkészítő tanár: Németh Zoltánné)
Angol nyelv regionális 7. hely: Orosz Emese 10. B
(Felkészítő tanár: Dr. Sávoliné Takács Erika)

Baross, idegen nyelvi csapatverseny
Angol nyelv, 3. helyezés: Fehér Gellért, Bella Patrik, Széber Panna (9. C)
Német nyelv, 1. helyezés: Burcz Boglárka, Szabó Tünde, Hegyi Patrik (11. C)
Német nyelv, 2. helyezés: Fekete Kiara, Kozma Kármen, Sipos Luca (9/Kny)

Nyelvvizsgák (a nyelvvizsgát tett tanulókról készített lista ITT tekinthető meg)
 
Nyelv B1 komplex (alapfok) B2 komplex (középfok) C1 komplex (felsőfok)
angol 2 22 18
német 2 12 15
 

SPORT

Baross Lány Röplabda Kupa
Városi 1. hely: Bencsics Evelin 12. D, Édel Alexa 9. C, Édel Barbara 9. C, Orosz Flóra Eszter 12. D,
Pauer Kitti Petronella 2/14. C, Pauer Lilla Julianna 9. A, Rainiss Veronika 11. C, Szabó Fruzsina 12. D,
Varga Csenge Sára 2/14. C, Vincze Eszter 9. A
(Edző: Kulcsár Klára)

Krúdy Lány Röplabda Kupa
Városi 1. hely: Bencsics Evelin 12. D, Édel Alexa 9. C, Édel Barbara 9. C, Orosz Flóra Eszter 12. D,
Pauer Kitti Petronella 2/14. C, Pauer Lilla Julianna 9. A, Rainiss Veronika 11. C, Szabó Fruzsina 12. D,
Varga Csenge Sára 2/14. C, Vincze Eszter 9. A
(Edző: Kulcsár Klára)

Pálffy Lány Röplabda Kupa
Városi 1. hely: Bencsics Evelin 12. D, Édel Alexa 9. C, Édel Barbara 9. C, Pauer Kitti Petronella 2/14. C,
Pauer Lilla Julianna 9. A, Rainiss Veronika 11. C, Szabó Fruzsina 12. D
(Edző: Kulcsár Klára)

Arrabona futófesztivál
Városi 2. hely: Hérincs Evelin 9/kny
(Felkészítő tanár: Máté Bernadett)

Megyei atlétikai diákolimpia
Megyei 3. hely 1500 méteren: Németh Éva 9/Kny
(Felkészítő tanár: Máté Bernadett)

Mezei futóbajnokság diákolimpia
Városi 3. hely: Grundtner Eszter 12. D, Horváth Klaudia Klára 12. A, Kiss Zsüliett Dominika 12. A,
Pusztai Vivien Zsófia 12. A, Takács Kitti Vivien 12. D
(Felkészítő tanár: Máté Bernadett)

Győri Nebuló Kupa diák sárkányhajó verseny
Városi 3. hely: Bódis Diána 11. C, Burcz Boglárka 11. C, Grundtner Eszter 12. D, Horváth Éva 11. A,
Kiss Virág 11. A, Kovács Laura 12. C, Krenner Kitti 12. C, Lukács Rebeka Dorina 12. C, Montvai Ágnes 10. B,
Móricz Flóra 11. C, Morva Rebeka Adél 11. C, Orbán Kitti Virág 12. C, Pap Gréta 12. C,
Papp-Csala Anna 10. B, Pusztai Alba 11. A, Rainiss Veronika 11. C, Schreiner Zsófia 10. B,
Szántó Boglárka 12. C, Tötös Andrea 12. C, Vén Patrícia 9. B, Vincze Eszter 9. A
(Felkészítő tanár: Pánczél Krisztina)

Győri Nebuló Kupa diák sárkányhajó verseny (tavasz)
Városi 2. hely a "B" döntőben:  Bencsics Evelin 12. D, Bódis Diána 11. C, Burcz Boglárka 11. C,
Csalogány Krisztina 12. D, Grundtner Eszter 12. D, Horváth Lilla Rafaéla 11. C, Jámbor Kiara 11. C,
Kovács Laura 12. C, Krenner Kitti 12. C, Lukács Rebeka Dorina 12. C, Móricz Flóra 11. C,
Morva Rebeka Adél 11. C, Orbán Kitti Virág 12. C, Rainiss Veronika 11. C, Schreiner Zsófia 10. B,
Szabó Fruzsina 12. D, Szántó Boglárka 12. C, Tötös Andrea 12. C, Vén Patrícia 9. B,
Weisz Regina Virág 12. D, Wiedemann Fanni Mercédesz 11. C
(Felkészítő tanár: Pánczél Krisztina)

Európai Sportnap, Krúdy-Baksa futófesztivál
Városi 12. hely: Mészáros Barnabás 9/kny
Városi 32. hely: Takács Kitti Vivien 12. D
(Felkészítő tanár: Máté Bernadett)

Órarend

Új honlapunk az Egységes Digitális Információs Rendszerben

Bankszámlaszám megadása

Akik ösztöndíjat kapnak, részükre a tájékoztató
IDE kattintva tölthető le.

Közgazdász szakos oktató

Tanévkezdési információk

Facebook

Pénziránytű Bázisiskola

Határtalanul programok

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - KRÉTA

Poszeidon iratkezelő rendszer

Fogyasztóvédelmi iskola

Adatok - elérhetőségek

Menza

Győri SZC honlapja

Videó a Barossról

Boldog Iskola cím

ICDL-vizsgaközpont

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
7013171 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 267150
Ebben a hónapban: 2579
Ezen a napon: 119

LKW WALTER