A 2021-2022-es tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
Legyél te is pénzügyi Junior Klasszis
Országos 2. hely: Bencsics Evelin, Cseh Natália, Grundtner Eszter, Lukács Gergő 12. D
(Felkészítő tanár: Béresné Tóth Orsolya)

Német nyelvű országos matematika verseny
Országos 10. hely: Harcsa Boglára 10. C (Felkészítő tanár: Nagy Barbara)

Bolyai Számvitel Verseny
Megyei 2. hely: Csákvári Laura 2/14. C (Felkészítő tanár: Molnár Melinda)
Megyei 5. hely: Szép Vivien 2/14. B (Felkészítő tanár: Faragóné Major Anikó)
Megyei 7. hely: Horváth Viktória 2/14. C (Felkészítő tanár: Molnár Melinda)
Megyei 8. hely: Széchenyi Virág 2/14. B (Felkészítő tanár: Faragóné Major Anikó)

Pátriánk vetélkedő
Városi 1. hely: Kovács Áron 9/Kny, Laczkovits Vanessza 10. A, Nagy Boglárka 9/Kny
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Nyelvvizsgák (a nyelvvizsgát tett tanulókról készített lista ITT tekinthető meg)
 
Nyelv B1 komplex (alapfok) B2 komplex (középfok) C1 komplex (felsőfok)
angol - 5 1
német - 5 -
 
Baross Lány Röplabda Kupa
Városi 1. hely: Bencsics Evelin 12. D, Édel Alexa 9. C, Édel Barbara 9. C, Orosz Flóra Eszter 12. D,
Pauer Kitti Petronella 2/14. C, Pauer Lilla Julianna 9. A, Rainiss Veronika 11. C, Szabó Fruzsina 12. D,
Varga Csenge Sára 2/14. C, Vincze Eszter 9. A
(Edző: Kulcsár Klára)

Krúdy Lány Röplabda Kupa
Városi 1. hely: Bencsics Evelin 12. D, Édel Alexa 9. C, Édel Barbara 9. C, Orosz Flóra Eszter 12. D,
Pauer Kitti Petronella 2/14. C, Pauer Lilla Julianna 9. A, Rainiss Veronika 11. C, Szabó Fruzsina 12. D,
Varga Csenge Sára 2/14. C, Vincze Eszter 9. A
(Edző: Kulcsár Klára)

Pálffy Lány Röplabda Kupa
Városi 1. hely: Bencsics Evelin 12. D, Édel Alexa 9. C, Édel Barbara 9. C, Pauer Kitti Petronella 2/14. C,
Pauer Lilla Julianna 9. A, Rainiss Veronika 11. C, Szabó Fruzsina 12. D
(Edző: Kulcsár Klára)

Arrabona futófesztivál
Városi 2. hely: Hérincs Evelin 9/kny
(Felkészítő tanár: Máté Bernadett)

Mezei futóbajnokság diákolimpia
Városi 3. hely: Grundtner Eszter 12. D, Horváth Klaudia Klára 12. A, Kiss Zsüliett Dominika 12. A,
Pusztai Vivien Zsófia 12. A, Takács Kitti Vivien 12. D
(Felkészítő tanár: Máté Bernadett)

Győri Nebuló Kupa diák sárkányhajó verseny
Városi 3. hely: Bódis Diána 11. C, Burcz Boglárka 11. C, Grundtner Eszter 12. D, Horváth Éva 11. A,
Kiss Virág 11. A, Kovács Laura 12. C, Krenner Kitti 12. C, Lukács Rebeka Dorina 12. C, Montvai Ágnes 10. B,
Móricz Flóra 11. C, Morva Rebeka Adél 11. C, Orbán Kitti Virág 12. C, Pap Gréta 12. C,
Papp-Csala Anna 10. B, Pusztai Alba 11. A, Rainiss Veronika 11. C, Schreiner Zsófia 10. B,
Szántó Boglárka 12. C, Tötös Andrea 12. C, Vén Patrícia 9. B, Vincze Eszter 9. A
(Felkészítő tanár: Pánczél Krisztina)

Európai Sportnap, Krúdy-Baksa futófesztivál
Városi 12. hely: Mészáros Barnabás 9/kny
Városi 32. hely: Takács Kitti Vivien 12. D
(Felkészítő tanár: Máté Bernadett)

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Információ a képre kattintva érhető el az érettségi vizsgák menetével kapcsolatban.

Felvételi tájékoztató

Órarend

Facebook

Határtalanul programok

Pénziránytű Bázisiskola

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - KRÉTA

Poszeidon iratkezelő rendszer

Fogyasztóvédelmi iskola

Adatok - elérhetőségek

Menza

Győri SZC honlapja

Videó a Barossról

Boldog Iskola cím

ECDL-vizsgaközpont

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6882214 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 136193
Ebben a hónapban: 20930
Ezen a napon: 662

LKW WALTER