A 2019-2020-as tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
STATWARS VI., a Központi Statisztai Hivatal országos versenye
Országos 1. hely: Bencsics Evelin, Bors Ivett, Cseh Natália és Lukács Gergő 10. D
(Felkészítő tanár: Fergusonné Andorka Andrea)

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny országos és Kárpát-medencei döntője
Kovács Alexandra 10. D: az Anyanyelvápolók Szövetségének könyvjutalma és a Rotary Club különdíja
(Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Országos német nyelvű matematikaverseny
Országos 10. hely: Kovács Alexandra 10. D (Felkészítő tanár: Nagy Barbara)

Budapesti Gazdasági Egyetem - Középiskolások Egyetemi Innovatív Versenye
Regionális 5. hely: Németh Liza, Papp Levente, Párkányi Tamás 9. B
(Felkészítő tanár: Fábri Kinga)

4 for Europe verseny, regionális döntő
Regionális 6. hely: Bukta Viktória, Hollósi Bianka, Szöllősi Alesszia Maréza és Surin Angéla Fruzsina 12. D
(Felkészítő tanár: Bertháné Hári Gabriella)

Országos Zsebpénzügyes pénzügyi vetélkedő
Legjobb 40 csapat közé kerültünk.
Csapattagok: Bognár Anita, Skultéty Tünde, Varga Petra 12. C (Felkészítő tanár: Gombkötő Judit)

Nagy Diák Pénzügyes Teszt
A legjobb 120 közé a középdöntőbe került: Pusztai Vivien 10. A, Kovács Zsanett 10. D, Lukács Gergő 10. D
Felkészítő tanár: az összes gazdasági tantárgyat tanító pedagógus a 10. A és 10. D osztályokban.

Radnóti Miklós születésének 110. évfordulója alkalmából megrendezett TIT-vetélkedő
Városi 3. hely: Tóth Pálma 11. C (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

Kisfaludy Nap
Bronz minősítés: Stanka Renáta Ildikó 11. D (Felkészítő tanár: Mihalikné Diószegi Enikő)

Nyelvek európai napja verseny (Europe Direct iroda, Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Kézműipari Tagozata, Hatos és Társa Nyelviskola)
Városi 1. hely: Nagy Nóra, Soós Amarillisz, Várhegyi Patrícia 11. D (Felkészítő tanár: Németh Zoltánné)

Pálffy nyelvi verseny
Megyei 2. hely: Bencsics Evelin 10. D (Felkészítő tanár: Gárvány Hajnalka)
Megyei 6. hely: Szautner Kitti Angyalka 11. A (Felkészítő tanár: Vidáné Zalka Klára)
Megyei 6. hely: Lengyel Sára 12. C (Felkészítő tanár: Dr. Sávoliné Takács Erika)
 
Nyelvvizsgák (a nyelvvizsgát tett tanulókról készített lista ITT tekinthető meg)
 
Nyelv B2 komplex (középfok) C1 komplex (felsőfok)
angol 9 -
német 4 -
 
Győri Staféta Futóverseny
2. hely: Baross „A” fiú csapata: Csapó Mátyás 11. B, Kovács Ábel 11. B, Kovács Boldizsár László 12. C,
Molnár Bence 11. D, Törő Boldizsár 11. C (edző: Máté Bernadett)

Arrabona futófesztivál
5. hely 3 km-en: Kovács Boldizsár László 12. C (edző: Máté Bernadett)

Asztalitenisz diákolimpia
2. hely: Piller Tímea (10. A)
3. hely: Kovács Boldizsár László (12. C)

Baross Lány Röplabda Kupa
1. hely: Bencsics Evelin 10. D, Bukta Viktória 12. D, Halász Dóra 5/13. B, Hollósi Bianka 12. D,
Horváth Dorottya 12. C, Nagy Nóra 11. D, Novák Anett 12. B, Tajti Virág 5/13. B,
Varga Csenge Sára 11. D, Werbinszky Diána 11. D
(edző: Kulcsár Klára)

Krúdy Lány Kézilabda Kupa
3. hely, legjobb kapus cím: Sári Virág (12. D)

OKJ-s vizsgák 2020 május-június

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - E-napló

Koronavírus-tájékoztató!

Tájékoztatás a képre kattintva érhető el!

Határtalanul 2019 - Erdély

Lengyel tanulmányút

Videó a Barossról

Órarend

Facebook

Poszeidon iratkezelő rendszer

Győri SZC honlapja

Menza

Fogyasztóvédelmi iskola

Boldog Iskola cím

Adatok - elérhetőségek

Bázisintézményi cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6299813 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 124384
Ebben a hónapban: 14254
Ezen a napon: 95

LKW WALTER