A 2018-2019-es tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
Ágazati Szakmai Érettségi Tantárgyak Országos Versenye
 
Ágazat Név Osztály Hely Felkészítő tanárok
ügyvitel Tóth Viktória Júlia 12. A országos
2.
Perger-Németh Andrea
ügyvitel Németh Boglárka 12. A országos
6.
Perger-Németh Andrea
ügyvitel Szabó Bence 12. A országos
24.
Perger-Németh Andrea
közgazdaság Kovács Réka 12. D országos
31.
Ács Gabriella, 
Fergusonné Andorka Andrea,
Molnár Melinda, 
Szaló Annamária,
Wally Eszter

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - pénzügyi-számviteli ügyintéző
 
Tanuló Osztály Országos döntő, helyezés
Nagy Klaudia 5/13. C 2. hely
Pongrácz Dániel 5/13. B 6. hely
Bogyai Beatrix 5/13. B döntőbe jutott
Reisinger Hajnalka 5/13. C döntőbe jutott

Felkészítő tanárok: Ács Gabriella, Béresné Tóth Orsolya, Dobai Kitti, Domjánné dr. Szabó Marianna, Faragóné Major Anikó, Gyarmathyné Sipos Emese, Hirholcz Ákos, Horváth Linda, Molnár Melinda és Wally Eszter.

"Az év titkára - 2019" országos szakmai verseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanára
László Anna 5/13. A 3. hely Perger-Németh Andrea
Jaros Marina 5/13. A 4. hely Perger-Németh Andrea

Marketing Challenge Day
Országos 1. hely: Lengyel Sára, Nisóczi Botond, Nagy Gergő, Tupi Bence (Felkészítő tanár: Gombkötő Judit)

Zsebpénzügyes pénzügyi vetélkedő (Intrum Justitia / Corvinus Egyetem Studium Generale)
Országos 4-8. hely: Dér-Hibó Gábor, Nisóczi Botond, Tupi Bence 11. C (Felkészítő tanár: Gombkötő Judit)

Országos üzleti szimulációs verseny (Veszprémi Egyetem)
Országos 4. hely: Hajdók Levente László, Lengyel Sára, Nagy Gergő, Nisóczi Botond 11. C
(Felkészítő tanár: Gombkötő Judit)

STATWARS (Központi Statisztikai Hivatal versenye)
Osrzágos 6. hely: Finta Dániel, Halász Dóra, Kovács Julianna, Válint Rita 12. D
(Felkészítő tanár: Fergusonné Andorka Andrea)

Országos középiskolai illemtani csapatverseny
Országos 7. hely: Horváth Barbara, Szépe Vivien, Tóth Tímea 12. D
Országos 10. hely: Hornyán Kamilla Anna, Szautner Kitti, Unger Nikolett 10. A
(Felkészítő tanárok: Mihalikné Diószegi Enikő, Hirholcz Ákos, Komjáti Mariann)

PénzSztár Hazai és Határon Túli Magyar Középiskolák Pénzügyi, Gazdasági és Vállalkozói Versenye
Regionális 4. hely: Czumbel Bernadett, Luka Bella, Mészáros Bettina, Takács Zsófia 12. C
(Felkészítő tanár: Béresné Tóth Orsolya)

Deák Szakmai Nap - közgazdasági verseny
Regionális 2. hely: Németh Bálint, Orbán Veronika Alexandra 11. B (Felkészítő tanár: Faragóné Major Anikó)
Regionális 4. hely: Horváth Kinga, Mohácsi Szandra, Németh Regina, Sárközi Anna 11. D
(Felkészítő tanár: Wally Eszter)

Horváth Györgyné Gépírás Emlékverseny
Regionális 2. hely: Hornyán Kamilla Anna, Szautner Kitti, Vincze Aliz 10. A (Felkészítő tanár: Komjáti Mariann)
 
Német nyelvű matematika verseny
Országos 17. hely: Halász Dóra 12. D (Felkészítő tanár: Nagy Barbara)

Kossuth Zsuzsanna Leánykollégium "Kiváló kollégista" kitüntetése: Horváth Barbara 12. D

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
Részvétel az országos döntőn Sátoraljaújhelyen: Czvikl Dorina 12. D (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)
Megyei 1. hely: Kovács Alexandra 9. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)
Megyei 3. hely: Skultéty Tünde 11. C (Felkészítő tanár: Takács Klára)

Implom József helyesírási verseny
Országos 21. hely, megyei 1. hely: Horváth Kinga 11. D (Felkészítő tanár: Takács Klára)
Megyei 12. hely: Unger Laura 10. A (Felkészítő tanár: Takács Klára)

Szép magyar beszéd verseny
Megyei 4. hely: Timár Szilvia Bernadett 10. C (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)
Megyei 6. hely: Kovács Alexandra 9. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Horváth Boldizsár regionális történelemverseny
Regionális 2. hely: Csákvári Laura 10. B (Felkészítő tanár: Takács Klára)
Regionális döntőbe jutott: Hornyán Kamilla Anna 10. A (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

4 for Europe verseny, regionális döntő
Regionális 4. hely: Czvikl Dorina, Horváth Barbara, Szépe Vivien és Tóth Tímea 12. D
(Felkészítő tanár: Bertháné Hári Gabriella)
Regionális 8. hely: Bukta Viktória, Hollósi Bianka, Szöllősi Alesszia Maréza és Surin Angéla Fruzsina 11. D
(Felkészítő tanár: Bertháné Hári Gabriella)

VI. Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny
Regionális 4. hely: Dér-Hibó Gábor, Horváth Dorottya, Horváth Rozi 11. C
(Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

A soproni Orsolyita Gimnázium Meggyökereztünk Európában történelmi vetélkedője
Regionális 6. hely: Csapó Mátyás, Szalay Márk, Tóth Hunor 10. B
(Felkészítő tanár: Takács Klára)

TechTogether vetélkedő (a Széchenyi István Egyetem versenye)
Városi 2. hely: Keczkó Réka 11. C, Kovács Boldizsár László 11. C, Skultéty Tünde 11. C,
Szabó Kristóf 10. D, Tupi Bence 11. C, Varga Petra 11. C
Városi 11. hely: Bodó Dóra 11. A, Dér-Hibó Gábor 11. C, Horváth Máté 11. B, Németh Bálint 11. B,
Orbán Veronika Alexandra 11. B, Radics Fruzsina 11. A
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Pátriánk vetélkedő
Városi 1. hely: Bolla Karolina 5/13. C, Polgárdi Anna 12. C, Sulyok Eszter Anna 12. C
Városi 4. hely: Bodó Réka 9. C, Horváth Klaudia 9. A, Pardavi Dalma 9. A
(Felkészítő tanárok: Szabóné Mészáros Márta és Mihalikné Diószegi Enikő)

"Éneklem a tavaszt" József Attila szavalóverseny
Városi 1. hely: Stanka Renáta Ildikó 10. D (Felkészítő tanár: Mihalikné Diószegi Enikő)

Bálint-napi vers- és prózamondó verseny
Városi 2. hely: Gombos Viktória 9. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)
Városi 3. hely: Stanka Renáta Ildikó 10. D (Felkészítő tanár: Mihalikné Diószegi Enikő)

Kányádi Sándorról szóló TIT-verseny:
Városi 3. hely: Takács Kitti 9. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Karácsony az EU-ban
Városi 3. hely: Balázs Róbert 9. A, Rigó Márió, Szalay MárkTímár Szilvia 10. C
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Pályaorientációs Online Informatika verseny 9-11. évfolyamos diákoknak (Széchenyi István Egyetem)
Városi 1. hely: Terei Vivien 10. C (Felkészítő tanár: Palocsai Éva)
Városi 2. hely: Kovács Zsanett Klaudia 9. D (Felkészítő tanár: Takács Andrásné)
 
Zrínyi-Gordiusz matematika verseny (egyéni és csapatverseny)
 
Név Osztály Hely Tanár
Gombos Viktória 9. D megyei 4. Dr. Sávoliné Takács Erika
Kovács Zsanett Klaudia 9. D megyei 7. Dr. Sávoliné Takács Erika
Téglás József 9. D megyei 19. Dr. Sávoliné Takács Erika
Gombos Viktória
Kovács Zsanett Klaudia
Téglás József
9. D megyei 2. Dr. Sávoliné Takács Erika
Lukács Gergő 9. D megyei 29. Dr. Sávoliné Takács Erika
Takács Zsófia 12. C megyei 5. Varga Erika
Dr. Sávoliné Takács Erika
Paplógóné Vigh Erika
Kiss Bettina 12. C megyei 16. Varga Erika
Dr. Sávoliné Takács Erika
Paplógóné Vigh Erika
Adora Daniella 11. C megyei 16. Paplógóné Vigh Erika
Tupi Bence 11. C megyei 18. Paplógóné Vigh Erika
Finta Dániel 12. D megyei 36. Dr. Sávoliné Takács Erika

KENGURU nemzetközi matematika verseny
 
Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Gaál Dominik 12. D országos 15. Dr. Sávoliné Takács Erika
Kovács Zsanett Klaudia 9. D megyei 11. Dr. Sávoliné Takács Erika
Kovács Boldizsár Mihály 11. C megyei 11. Paplógóné Vigh Erika
Finta Dániel 12. D megyei 20. Dr. Sávoliné Takács Erika
Gombos Viktória 9. D megyei 24. Dr. Sávoliné Takács Erika
Kiss Bettina 12. C megyei 28. Varga Erika
Dr. Sávoliné Takács Erika
Paplógóné Vigh Erika
Takács Zsófia 12. C megyei 40. Varga Erika
Dr. Sávoliné Takács Erika
Paplógóné Vigh Erika
Téglás József 9. D megyei 41. Dr. Sávoliné Takács Erika
Szöllősi Alesszia Maréza 11. D megyei 69. Dr. Sávoliné Takács Erika

Megyei matematikaverseny
 
Kategória Név Osztály Helyezés Felkészítő
tanár
Szakgimnázium
(9-10. évfolyam)
Várhegyi Patrícia 10. D 4. Nagy Barbara
Szakgimnázium
(9-10. évfolyam)
Schwéger Krisztina 10. D 8. Nagy Barbara
Szakgimnázium
(9-10. évfolyam)
Téglás József 9. D 15. Dr. Sávoliné Takács Erika
Szakgimnázium
(11-12. évfolyam)
Kiss Bettina 12. C 7. Varga Erika
Dr. Sávoliné Takács Erika
Paplógóné Vigh Erika
Szakgimnázium
(11-12. évfolyam)
Halász Dóra 12. D 12. Nagy Barbara
Szakgimnázium
(11-12. évfolyam)
Takács Zsófia 12. C 16. Varga Erika
Dr. Sávoliné Takács Erika
Paplógóné Vigh Erika

FOX nemzetközi angol nyelvi verseny
 
Kategória Név Osztály Helyezés Felkészítő
tanár
Szakgimnázium
(9-10. évfolyam)
Pintér Kristóf 10. D országos 10. Tullner-Németh
Eszter
Szakgimnázium
(9-10. évfolyam)
Molnár Bence 10. D országos 14. Tullner-Németh
Eszter
Szakgimnázium
(11-12. évfolyam)
Gaál Dominik 12. D országos 15. Pápai Judit
Szakgimnázium
(9-10. évfolyam)
Hegedűs Katarina 10. D országos 15. Tullner-Németh
Eszter
Szakgimnázium
(9-10. évfolyam)
Bencsics Evelin 9. D országos 20. Lipiné
Fehéregyházi Lilla
Szakgimnázium
(9-10. évfolyam)
Hunyadi Napsugár 10. D országos 22. Tullner-Németh
Eszter
Szakgimnázium
(9-10. évfolyam)
Keizinger Boglárka 9. D országos 51. Lipiné
Fehéregyházi Lilla
Szakgimnázium
(9-10. évfolyam)
Grundtner Eszter 9. D országos 57. Lipiné
Fehéregyházi Lilla
Szakgimnázium
(9-10. évfolyam)
Cseh Natália 9. D országos 81. Lipiné
Fehéregyházi Lilla
Szakgimnázium
(9-10. évfolyam)
Hunyadi Petra 9. D országos 146. Lipiné
Fehéregyházi Lilla

Oxford megyék közötti verseny
Regionális 9. hely: Bencsics Evelin 9. D (Felkészítő tanár: Lipiné Fehéregyházi Lilla)

Deák nyelvi verseny (angol-német)
Regionális 2. hely: Nagy Dominika 9. A (Felkészítő tanár: Vidáné Zalka Klára)
Regionális 8. hely: Bodó Réka 9. C (Felkészítő tanár: Pitsch Eszter)

Pálffy nyelvi verseny (angol-német)
Regionális 1. hely: Samu Nikolett 12. C (Felkészítő tanár: Pitsch Eszter)
Regionális 5. hely: Czumbel Bernadett 12. C (Felkészítő tanár: Pitsch Eszter)
Regionális 7. hely: Mészáros Bettina 12. C (Felkészítő tanár: Pitsch Eszter)
Regionális 7. hely: Varga Fanni 11. D (Felkészítő tanár: Pápai Judit)
Regionális 9. hely: Kulger Laura 12. C (Felkészítő tanár: Pitsch Eszter)

Nyelvek európai napja verseny (Europe Direct iroda, Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Kézműipari Tagozata, Hatos és Társa Nyelviskola)
Városi 2. hely: Simon Natália, Szakács Boglárka, Várhegyi Patrícia 10. D (Felkészítő tanár: Németh Zoltánné)
 
Nyelvvizsgák (a nyelvvizsgát tett tanulókról készített lista ITT tekinthető meg)
 
Nyelv B2 szóbeli (középfok) B2 komplex (középfok) C1 komplex (felsőfok)
angol 1 31 17
német - 16 11
 
Baross lány röplabda kupa
3. hely (edző: Kulcsár Klára)

Krúdy kézilabda kupa
3. hely (edző: Pánczél Krisztina)

Lóránt József kézilabda kupa (Baross kupa)
4. hely (edző: Pánczél Krisztina)

Megyei Atlétika Verseny
Megyei 3. hely, 3000m: Hornyán Kamilla Anna 10. A
(Felkészítő tanár: Máté Bernadett)

16. Győri Staféta Emlékfutás
2. hely: Gaál Dominik 12. D, Horváth Bálint 12. B, Kovács Ábel 10. B, Kovács Boldizsár László 11. C, 
Kovács Péter 12. B (Felkészítő tanár: Máté Bernadett)
3. hely: Németh Dominika 11. D, Szakács Mercédesz 10. A, Novák Anett 11. B, Pap Gréta 9. C, Szabó Réka 11. D
(Felkészítő tanár: Máté Bernadett)

OKJ-s vizsgák 2020 május-június

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - E-napló

Koronavírus-tájékoztató!

Tájékoztatás a képre kattintva érhető el!

Határtalanul 2019 - Erdély

Lengyel tanulmányút

Videó a Barossról

Órarend

Facebook

Poszeidon iratkezelő rendszer

Győri SZC honlapja

Menza

Fogyasztóvédelmi iskola

Boldog Iskola cím

Adatok - elérhetőségek

Bázisintézményi cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6299811 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 124382
Ebben a hónapban: 14252
Ezen a napon: 93

LKW WALTER