A 2017-2018-as tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
Ágazati Szakmai Érettségi Tantárgyak Országos Versenye
 
Ágazat Név Osztály Hely Felkészítő tanárok
ügyvitel Pintér Dóra 12. A országos
10.
Perger-Németh Andrea,
Szaló Annamária
közgazdaság Nagy Klaudia 12. C országos
12.
Ács Gabriella, Dobai Kitti,
Gombkötő Judit, Molnár Melinda,
Szaló Annamária

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - pénzügyi-számviteli ügyintéző
 
Tanuló Osztály Helyezés Országos döntő, felmentések
Bánhegyi
Nikolett
5/13. C döntőbe jutott Számítógépes könyvelés és analitika készítése
(központi gyakorlati)
Elektronikus bevallás (központi gyakorlati)
Esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével (gyakorlati)
Könyvvezetés és beszámoló készítés (központi írásbeli)
Könyvvezetés és beszámoló készítés (szóbeli)
Bédi Dzsenifer
Dalma
5/13. C döntőbe jutott Számítógépes könyvelés és analitika készítése
(központi gyakorlati)
Elektronikus bevallás (központi gyakorlati)
Esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével (gyakorlati)
Bokány
Eszter
5/13. C döntőbe jutott Számítógépes könyvelés és analitika készítése
(központi gyakorlati)
Elektronikus bevallás (központi gyakorlati)
Horváth
Zsófia
5/13. C döntőbe jutott Számítógépes könyvelés és analitika készítése
(központi gyakorlati)
Elektronikus bevallás (központi gyakorlati)
Esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével (gyakorlati)
Esettanulmány projektismerete (szóbeli)
Miletics
Melánia
5/13. C döntőbe jutott Számítógépes könyvelés és analitika készítése
(központi gyakorlati)
Elektronikus bevallás (központi gyakorlati)
Esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével (gyakorlati)
Takács
Krisztina
5/13. C döntőbe jutott Számítógépes könyvelés és analitika készítése
(központi gyakorlati)
Elektronikus bevallás (központi gyakorlati)
Könyvvezetés és beszámoló készítés (központi írásbeli)
Könyvvezetés és beszámoló készítés (szóbeli)
Török
Eszter
5/13. C döntőbe jutott Számítógépes könyvelés és analitika készítése
(központi gyakorlati)
Elektronikus bevallás (központi gyakorlati)
Esettanulmány projektismerete (szóbeli)
Könyvvezetés és beszámoló készítés (központi írásbeli)
Könyvvezetés és beszámoló készítés (szóbeli)

Felkészítő tanárok: Ács Gabriella, Béresné Tóth Orsolya, Domjánné dr. Szabó Marianna, Gyarmathyné Sipos Emese, Molnár Melinda, Wally Eszter.
További 9 tanuló (az 5/13. B és 5/13. C osztályból) kapott felmentést az első fordulóban elért eredményei alapján egy vagy két tantárgyból az OKJ-vizsga alól.

Marketing Challenge Day
Országos 3. hely: Kovács Boldizsár, Nisóczi Botond, Tupi Bence 10. C
(Felkészítő tanár: Gombkötő Judit, Gyarmathyné Sipos Emese, Wally Eszter)

STATWARS - Országos Statisztikai Verseny
Országos 4. hely: Jankó Fanni, Janó Regina, Lócsi Dorina, Rákász Viktória Andrea 5/13. B
(Felkészítő tanár: Fergusonné Andorka Andrea)

Országos középiskolai illemtani csapatverseny
Országos 5. hely: Horváth Barbara, Szépe Vivien, Tóth Tímea 11. D
Országos 13. hely: Baracskai Anna, Czumbel Bernadett, Mészáros Bettina 11. C
Országos 14. hely: Bősze Nikolett, Fülöp Virág Fanni, Kiss Bettina 11. C
Országos 16. hely: Radics Rebeka 12. D, Sánta Rebeka Szonja 12. D, Takács Viktor 12. C
(Felkészítő tanár: Mihalikné Diószegi Enikő)

JAM diákvállalkozások karácsonyi vására
Legjobb diákvállalkozás cím elnyerése: Creative Colorful Market
Tagjai: Halász Dóra 11. D, Hideghéty Zsófia 11. D, Horváth Barbara 11. D, Imre Virág Luca 11. D,
Schwéger Krisztina 9. D, Stanka Renáta Ildikó 9. D, Szépe Vivien 11. D, Tóth Tímea 11. D
(Felkészítő tanár: Fergusonné Andorka Andrea)

PénzSztár (Hazai és Határon Túli Magyar Középiskolák Pénzügyi, Gazdasági és Vállalkozási Versenye)
Megyei 4. hely: Kiss Eszter, Luka Bella, Somlai Adél, Sulyok Eszter Anna 11. C
(Felkészítő tanár: Béresné Tóth Orsolya)

Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma, szövegszerkesztési verseny
Regionális 3. hely: Németh Gréta 5/13. A
Regionális 4. hely: Szabó Regina 5/13. A
(Felkészítő tanár: Molnár Gáborné)

4 for Europe európai uniós verseny
Regionális 3. hely: Czvikl Dorina, Horváth Barbara, Szépe Vivien, Tóth Tímea 11. D
(Felkészítő tanár: Bertháné Hári Gabriella)
 
Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
Megyei 2. hely: Czvikl Dorina 11. D (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)
Megyei 3. hely: Bősze Nikolett 11. C (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Z. Szabó László szavalóverseny
Megyei 2. hely: Kurucz Beatrix 12. D (Felkészítő tanár: Mihalikné Diószegi Enikő)

Implom József helyesírási verseny
Megyei 5. hely: Hegedűs Katarina 9. D (Felkészítő tanár: Takács Klára)

Jedlik szövegértési verseny
Megyei 8. hely: Kiss Mátyás Tibor 11. C (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)
Megyei 9. hely: Horváth Barbara 11. D (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

A soproni Orsolyita Gimnázium regionális történelmi vetélkedője
Regionális 7. hely: Dér-Hibó Gábor, Farkas Boldizsár Mihály, Hajdók Levente László 10. C
(Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

Pátriánk vetélkedő
Városi 2. hely: Bolla Karolina 12. C, Polgárdi Anna 11. C, Sulyok Eszter Anna 11. C
Városi 4. hely: Jankó Szilvia 10. B, Stier Hajnalka 10. B, Takács Bálint 10. D
(Felkészítő tanár: Mihalikné Diószegi Enikő, Szabóné Mészáros Márta)

Zrínyi-Gordiusz matematika verseny (egyéni és csapatverseny)
 
Név Osztály Hely Tanár
Várhegyi Patrícia 9. D megyei 5. Nagy Barbara
Gaál Dominik 11. D megyei 8. Sávoliné Takács Erika
Müller Emília Dominika 12. B megyei 7. Paplógóné Vigh Erika
Solt Martin
Tóth Erik
Várhegyi Patrícia
9/Kny
9. D
9. D
megyei
2.
Nagy Barbara
Gaál Dominik
Szépe Vivien
Takács Zsófia
11. D
11. D
11. C
megyei
3.
Sávoliné Takács Erika
Nagy Barbara
Varga Erika
Müller Emília Dominika
Szücs Barbara
Varga Dzsenifer
12. B
12. B
12. C
megyei
3.
Paplógóné Vigh Erika
dr. Horváthné Harmati Szilvia

KENGURU nemzetközi matematika verseny
 
Név Osztály Megyei hely Országos hely Felkészítő tanár
Frühwirth Zsófia 9. C 3. 13. Varga Erika
Téglás József 9/Kny 7. Sávoliné Takács Erika
Kovács Alexandra 9/Kny 9. Nagy Barbara
Tupi Bence 10. C 7. Paplógóné Vigh Erika
Takács Zsófia 11. C 5. 14. Varga Erika
Szücs Barbara 12. B 6. Paplógóné Vigh Erika

Megyei matematikaverseny
 
Név Osztály Hely Felkészítő tanár
Várhegyi Patrícia 9. D megyei 2. Nagy Barbara
Schwéger Krisztina 9. D megyei 5. Nagy Barbara
Szücs Barbara 12. B megyei 5. Paplógóné Vigh Erika
Kovács Zsanett Klaudia 9/Kny megyei 13. Sávoliné Takács Erika
Kiss Bettina 11. C megyei 14. Varga Erika
Mészáros Bettina 11. C megyei 17. Varga Erika

A Győri Szolgáltatási SZC Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma alapításának 120. évfordulója alkalmából rendezett matematika verseny
1. hely a GYSZSZC tagintézményei között: Bene Adél 12. C, Horváth Klaudia 12. C, Sánta Rebeka Szonja 12. D, Szabó Krisztina 12. D, Takács Petra 12. D
(Felkészítő tanár: dr. Horváthné Harmati Szilvia, Sávoliné Takács Erika)

FOX nemzetközi angol nyelvi verseny
 
Név Osztály Hely Felkészítő tanár
Gaál Dominik 11. D országos 7. Pápai Judit
Lipiné Fehéregyházi Lilla
Gellér Laura 11. D országos 15. Pápai Judit
Lipiné Fehéregyházi Lilla
Handa Beatrix
Zsuzsanna
11. D országos 25. Pápai Judit
Lipiné Fehéregyházi Lilla
Pintér Kristóf 9. D országos 35. Tullner-Németh Eszter
Lipiné Fehéregyházi Lilla
Hunyadi Napsugár 9. D országos 43. Tullner-Németh Eszter
Lipiné Fehéregyházi Lilla
Hunyaddobrai Botond 9. D országos 44. Tullner-Németh Eszter
Lipiné Fehéregyházi Lilla
 
Krúdy-Jedlik két tanítási nyelvű regionális verseny (nyelvi előkészítő évfolyam, német nyelv)
 
Név Osztály Hely Felkészítő tanár
Kovács Alexandra 9/Kny regionális 2. Németh Zoltánné
Kormos Viktória 9/Kny regionális 5. Németh Zoltánné

Pálffy megyei nyelvi verseny (angol és német nyelv)
 
Név Osztály Hely Nyelv Tanár
Gellér Laura 11. D megyei 3. német Nagy Barbara
Kiss Mátyás Tibor 11. C megyei 4. angol Sárik Pál
Kovács Lilla 11. B megyei 4. angol Pitsch Eszter
Czumbel Bernadett 11. C megyei 5. német Pitsch Eszter

Nyelvvizsgák (a nyelvvizsgát tett tanulókról készített lista ITT tekinthető meg)
 
Nyelv B1 komplex (alapfok) B2 komplex (középfok) C1 komplex (felsőfok)
angol 0 11 17
német 1 7 14
 

SPORT

Lány röplabda
Alapfokú bajnokság, serdülők: 3. hely (Pauer Kitti az év serdülő röplabdása lett)
Baross-kupa: 1. hely (Tóth Tímea különdíjban részesült)
Deák-kupa: 2. hely (Gyergyói Réka különdíjban részesült)
Krúdy-kupa: 4. hely
Pálffy-kupa: 5 hely
Rába Kupa: 6. hely
(Edző: Kulcsár Klára)

Lány kézilabda
Alapfokú bajnokság: 3. hely
Baross-kupa: 2. hely
Krúdy-kupa: 3. hely
(Edző: Máté Bernadett)

Atlétika
Kisebb csapattal vettünk részt a mezei futáson és a megyei atlétikai versenyen is. Ido Oto teljesítette 200 m-en az országos szintet, így versenyezhetett a győri rendezésű országos döntőben
Győri Staféta (középiskolás csapatoknak szervezett városi futóverseny): 2. hely

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Menzai befizetés

A menzai befizetés rendje változik, a menetrend letölthető IDE kattintva.

Órarend

Facebook

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - KRÉTA

Poszeidon iratkezelő rendszer

Fogyasztóvédelmi iskola

Adatok - elérhetőségek

Menza

Győri SZC honlapja

Videó a Barossról

Boldog Iskola cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6431859 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 256430
Ebben a hónapban: 18784
Ezen a napon: 381

LKW WALTER