A 2016-2017-es tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
Ágazati Szakmai Érettségi Tantárgyak Országos Versenye
 
Ágazat Név Osztály Hely Felkészítő tanárok
ügyvitel Kovács Éva 12. A országos
6.
Molnár Gáborné
Perger-Németh Andrea
Szaló Annamária
közgazdaság Bolla Krisztina 12. E országos
14.
Ács Gabriella
Béres Orsolya
Molnár Melinda
ügyvitel Uzsák Ivett Renáta 12. A országos
16.
Molnár Gáborné
Perger-Németh Andrea
Szaló Annamária
közgazdaság Tóth Áron 12. E országos
28.
Ács Gabriella
Béres Orsolya
Molnár Melinda

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - pénzügyi-számviteli ügyintéző
 
Tanuló Osztály Helyezés Országos döntő, felmentések
Bedő Csilla 2/14. E döntőbe jutott - számítógépes könyvelés és analitika készítése
- esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével
- könyvvezetés és beszámolókészítés
- adózási feladatok
Farkas Fruzsina 1/13. B döntőbe jutott - számítógépes könyvelés és analitika készítése
- esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével
- könyvvezetés és beszámolókészítés
- adózási feladatok
Horváth Bianka 1/13. B döntőbe jutott - számítógépes könyvelés és analitika készítése
- esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével
- könyvvezetés és beszámolókészítés
- adózási feladatok
Makker Martina 1/13. B döntőbe jutott - számítógépes könyvelés és analitika készítése
- esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével
- könyvvezetés és beszámolókészítés
- adózási feladatok
Pesznecker Vivien 2/14. E döntőbe jutott - számítógépes könyvelés és analitika készítése
- esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével
- könyvvezetés és beszámolókészítés
- adózási feladatok

Felkészítő tanárok: Ács Gabriella (gazdálkodási feladatok ellátása), Béresné Tóth Orsolya (adózási ismeretek, elektronikus adóbevallás gyakorlata, könyvelés számítógépen), Domjánné Dr. Szabó Marianna (projektfolyamatok követése), Faragóné Major Anikó (számvitel), Fergusonné Andorka Andrea (könyvelés számítógépen), Gyarmathyné Sipos Emese (projektfinanszírozás), Horváth Linda (adózási ismeretek), Molnár Melinda (számvitel, könyvelés számítógépen), Szaló Annamária (gazdálkodási feladatok ellátása),  Wally Eszter (vállalkozásfinanszírozás)
 
Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
Országos, Kárpát-medencei döntő, Sátoraljaújhely város emlékplakettje: Jankó Fanni 12. D
(Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

Országos Középiskolai Illemtani Csapatverseny
Országos 3. hely: Radics Rebeka, Sánta Rebeka Szonja, Takács Viktor 11. D
(Felkészítő tanár: Mihalikné Diószegi Enikő)

Eltecon - Legyél Te is közgazdász!
 
Név Osztály Hely Felkészítő tanár
Hatt Marianna
Pokker Rózsa
11. A országos
13.
Szaló Annamária
Bolla Karolina Csenge
Horváth Klaudia
11. C országos
16.
Gombkötő Judit

Országos Fogyasztóvédelmi Sulibajnokság
 
Név Osztály Hely Felkészítő tanár
Bősze Nikolett, Fülöp Virág, Kiss Bettina 10. C országos
4.
Domjánné dr. Szabó Mariann
Kiss Eszter, Somlai Adél, Sulyok Eszter 10. C országos
4.
Domjánné dr. Szabó Mariann

FOX nemzetközi angol nyelvi verseny
 
Név Osztály Hely Felkészítő tanár
Bári Viktória 11. D országos 10. Lipiné Fehéregyházi Lilla
Lakos Anikó 12. D országos 12. Tullner-Németh Eszter
Németh Cintia 12. D országos 23. Tullner-Németh Eszter
Lócsi Dorina 12. D országos 25. Tullner-Németh Eszter
Sánta Rebeka Szonja 11. D országos 32. Lipiné Fehéregyházi Lilla
Rákász Viktória 12. D országos 44. Tullner-Németh Eszter
Szalka Petra 11. D országos 51. Lipiné Fehéregyházi Lilla

Horváth Boldizsár Regionális Történelemverseny
Regionális 1. hely: Szilágyi Márk 11. A (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)
Regionális 9. hely: Takács Viktor 11. D (Felkészítő tanár: Bertháné Hári Gabriella)

Lukács Középiskola történelmi versenye
Regionális 2. hely: Bősze Nikolett, Fülöp Virág Fanni, Kiss Bettina 10. C
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Kultsár gépíróverseny
Eredményeink 10. évfolyamon:
 
Név Osztály Hely Tanár
Somlai Adél 10. C regionális 1. Szirmai Éva
Horváth Barbara 10. D regionális 2. Tóber Brigitta
Bősze Nikolett 10. C regionális 3. Szirmai Éva
Kovács Julianna 10. D regionális 4. Tóber Brigitta
Horváth Vivien 10. A regionális 5. Molnár Gáborné
Gróf Bettina 10. A regionális 9. Molnár Gáborné
 
Eredményeink 11. évfolyamon:
 
Név Osztály Hely Tanár
Tóth Tilla 11. A regionális 2. Perger-Németh Andrea 
Kovács Nikolett Anna 10. D regionális 6. Tóber Brigitta
Varsics Viktória 11. A regionális 7. Perger-Németh Andrea 
Nyikos Viktória Edit 11. A regionális 8. Perger-Németh Andrea 
Szücs Dorina 11. A regionális 9. Perger-Németh Andrea 
Jaros Martina 11. A regionális 11. Perger-Németh Andrea 

Szép Magyar Beszéd
Megyei 1. hely: Szépe Vivien 10. D (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)
Megyei 7. hely: Varga Fanni 9. D (Felkészítő tanár: Takács Klára)

Implom József helyesírási verseny
Megyei 4. hely: Horváth Kinga 9. D (Felkészítő tanár: Takács Klára)
Megyei 8. hely: Hegedűs Katarina 9/Kny (Felkészítő tanár: Takács Klára)

Zrínyi-Gordiusz matematika verseny
 
Név Osztály Hely Tanár
Kiss Bettina 10. C megyei
2.
Varga Erika
Fülöp Virág Fanni 10. C
Szépe Vivien 10. D Nagy Barbara
Bene Adél 11. C megyei
3.
Dr. Horváthné
Harmati Szilvia
Horváth Klaudia 11. C
Christmann Atina Arlett 11. D Nagy Barbara
Tóth Erik 9/Kny megyei
4.
Nagy Barbara
Tóth Kornél 9/Kny
Várhegyi Patrícia 9/Kny
Téringer Márton 12. E megyei
8.
Varga Erika
Pozsgay Bianka 12. D megyei
9.
Nagy Barbara
Varga Erika

KENGURU nemzetközi matematika verseny
 
Név Osztály Megyei hely Országos hely Felkészítő tanár
Szabó Renáta 10. B 3. 12. Palocsai Éva
Takács Zsófia 10. C 6. 29. Varga Erika
Horváth Klaudia 11. C 8. Dr. Horváthné Harmati Szilvia
Téringer Márton 12. E 1. 21. Varga Erika
Pozsgai Bianka 12. D 4. Nagy Barbara
Varga Erika
Gyergyói Réka 12. C 7. Varga Erika

Megyei matematikaverseny
Megyei 11. hely: Finta Dániel 10. D (Felkészítő tanár: Sávoliné Takács Erika)
Megyei 11. hely: Hóbor Martin 10. C (Felkészítő tanár: Varga Erika)
Megyei 13. hely: Pozsgay Bianka 12. D (Felkészítő tanár: Nagy Barbara, Varga Erika)

Pálffy megyei nyelvi verseny (angol nyelv)
 
Név Osztály Hely Tanár
Szücs Angelika 11. B 3. Vidáné Zalka Klára
Giczi Erik 12. D 3. Pápai Judit
Győri Gabriella Anna 12. C 5. Vidáné Zalka Klára
Verók Noémi 12. C 6. Vidáné Zalka Klára
Nagy Júlia Nicole 12. C 10. Vidáné Zalka Klára

Deák regionális nyelvi verseny (német nyelv)
Regionális 1. hely: Weisz Jennifer Bianka
(Felkészítő tanár: Mészáros Eszter)

Nyelvek Európai Napja angol nyelvi prezentációs verseny
Városi 2. hely: Bakó Mercédesz, Handa Beatrix Zsuzsanna, Kovács Julianna  10. D
(Felkészítő tanár: Pápai Judit)

"A velünk élő Széchenyi" (Dr. Kovács Pál Megyei Könyvtár és Közösségi Tér által szervezett verseny)
Városi 2. hely: Bősze Nikolett, Czumbel Bernadett, Takács Zsófia 10. C
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)
Városi 3. hely: Szalka Petra, Takács Petra, Takács Viktor 11. D
(Felkészítő tanár: Kocsis Veronika)

Karácsony az EU-ban
Városi 3. hely: Kovács Lilla, Németh Fruzsina, Szabó Dóra 10. B,  Takács Bálint 9. D
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Pátriánk vetélkedő
Városi 3. hely: Bolla Karolina 11. C, Polgárdi Anna 10. C, Sulyok Eszter 10. C
Városi 4. hely: Jankó Szilvia 9. B, Stier Hajnalka 9. B, Takács Bálint 9. D
(Felkészítő tanár: Mihalikné Diószegi Enikő, Szabóné Mészáros Márta)


SPORT

Baross Jubileumi Parkváltó (futás csapatverseny 8 iskola részvételével)
1. hely: Bakó Mercédesz 10. D, Kovács Boldizsár 9. C, Németh Dominika 9. D, Termeczky Ádám 10. D

Lány labdarúgás
I. Csuriz-kupa 5 csapat részvételével: 1. hely
(Edző: Németh Richárd)
Megyei diákolimpia 2. hely
Fair Play-kupa körzeti 2., megyei 3. hely

Lány röplabda
Baross-kupa 2. hely
Deák-kupa 2. hely
Rába Kupa Nemzetközi Röplabda torna: 3. hely
(Edző: Kulcsár Klára)

 

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Menzai befizetés

A menzai befizetés rendje változik, a menetrend letölthető IDE kattintva.

Órarend

Facebook

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - KRÉTA

Poszeidon iratkezelő rendszer

Fogyasztóvédelmi iskola

Adatok - elérhetőségek

Menza

Győri SZC honlapja

Videó a Barossról

Boldog Iskola cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6431898 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 256469
Ebben a hónapban: 18823
Ezen a napon: 420

LKW WALTER