A 2015-2016-os tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
Szakmacsoportos Szakmai Érettségi Előkészítő Tantárgyak Versenye, országos döntő
ügyviteli alapismeretek
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Pintér Viktória 12. A 7. Nagyné Gyurós Katalin, Wally Eszter
Megyesi Ramóna 12. A 10. Nagyné Gyurós Katalin, Wally Eszter
Dér Szilvia Kleopátra 12. A 13. Nagyné Gyurós Katalin, Wally Eszter
Szabó Cintia 12. A 16. Nagyné Gyurós Katalin, Wally Eszter
Csala Daniella 12. A 19. Nagyné Gyurós Katalin, Wally Eszter
Rotaridesz Éva 12. A 24. Nagyné Gyurós Katalin, Wally Eszter
Báti Laura 12. A 27. Nagyné Gyurós Katalin, Wally Eszter

Szakmacsoportos Szakmai Érettségi Előkészítő Tantárgyak Versenye, országos döntő
üzleti gazdaságtan
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Makker Martina 13. C 24. Molnár Melinda, Varga-Bajzek Anasztázia
Gombkötő Judit, Görögné Horacsek Melitta

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - pénzügyi-számviteli ügyintéző
 
Tanuló Osztály Helyezés Országos döntő, felmentések
Makkos Adrienn 1/13. B 7. teljes felmentés valamennyi OKJ-s vizsgatárgy letétele alól
Édel Klaudia 1/13. B 8. teljes felmentés valamennyi OKJ-s vizsgatárgy letétele alól
Nagy Dorina 1/13. B döntőbe jutott - számítógépes könyvelés és analitika készítése
- esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével
- könyvvezetés és beszámolókészítés
- adózási feladatok
Paizs Dóra 1/13. B döntőbe jutott - számítógépes könyvelés és analitika készítése
- esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével
- könyvvezetés és beszámolókészítés
- adózási feladatok
Pőcze Ágota 1/13. B döntőbe jutott - számítógépes könyvelés és analitika készítése
- esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével
- könyvvezetés és beszámolókészítés
- adózási feladatok
Gondár Éva Regina 1/13. B döntőbe jutott - számítógépes könyvelés és analitika készítése
- esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével
- könyvvezetés és beszámolókészítés
Keresztes Roxána 1/13. B döntőbe jutott - számítógépes könyvelés és analitika készítése
- esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével
- könyvvezetés és beszámolókészítés

Felmentést kaptak a központi gyakorlati vizsgafeladat teljesítése alól az első fordulóban mutatott teljesítmény alapján a következő 1/13. B osztályos tanulók: Berkes KatalinBoda Krisztina, Gervald Cintia, Horváth Vivien, Kokas Evelin, Kovács Andrea, Kovács Kitti, Maár Alexandra, Tekler Edina, Tóth Zsanett.
(Felkészítő tanárok: Ács Gabriella - gazdálkodási feladatok ellátása, Domjánné Dr. Szabó Marianna - projektfolyamatok követése, Fergusonné Andorka Andrea - könyvelés számítógépen, Gyarmathyné Sipos Emese - projektfinanszírozás, Horváth Linda - adózási ismeretek, Molnár Melinda - számvitel, könyvelés számítógépen, Wally Eszter - vállalkozásfinanszírozás)

Országos Középiskolai Illemtani Csapatverseny
Országos 2. hely: Bánhegyi Nikolett, Miletics Melánia, Takács Krisztina 11. E
(Felkészítő tanár: Mihalikné Diószegi Enikő)

STATWARS - Országos Statisztikai Verseny
Országos 8. hely: Adorján Balázs, Maracskó Lilla, Őri Fanni, Rónaszéki Anna 1/13. E
(Felkészítő tanár: Fergusonné Andorka Andrea)

FOX nemzetközi angol nyelvi verseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Lakos Anikó 11. D 13. Kiss Judit Mária
Gellér Laura 10. D 18. Lipiné Fehéregyházi Lilla
Lócsi Dorina 11. D 24. Kiss Judit Mária
Vörös József 10. D 38. Lipiné Fehéregyházi Lilla
Németh Cintia 11. D 46. Kiss Judit Mária
Rákász Viktória 11. D 63. Kiss Judit Mária

Gloria Victis történelmi vetélkedő
Országos 31. hely: Kurucz Beatrix, Németh Cintia, Takács Viktor, Ferencz Réka 10. D
(Felkészítő tanár: Bertháné Hári Gabriella)

Horváth Boldizsár regionális történelem verseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Takács Viktor 10. D 2. Bertháné Hári Gabriella
Takács Erik 11. B 7. Takács Klára

Boldog békeidők - Soproni Orsolyita-verseny
Regionális 5. hely: Gácsik Adrienn, Kovács Viktória, Molnár Kata 11. A
(Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)
Regionális 6. hely: Ferenczy Fanni, Lakos Anikó, Rákász Viktória 11. D
(Felkészítő tanár: Kocsis Veronika)

Implom József helyesírási verseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Makker Martina 13. C megyei 6. Takács Klára
Horváth Kinga 9/Kny megyei 11. Takács Klára

Szépkiejtési Verseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Kiss Erika 13. C megyei 7. Takács Klára

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Jankó Fanni 11. D megyei 2. Sebestyénné Nagy Csilla
Török Eszter 11. E megyei 4. Takács Klára

Megyei matematika verseny
 
Évfolyam Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
12. Fűzfa Lilla 13. D 4. Varga Erika
12. Bősze Enikő 13. D 5. Varga Erika
10. Bene Adél 10. C 6. dr. Horváthné Harmati Szilvia
12. Varga Borbála 13. D 8. Varga Erika

Zrínyi-Gordiusz matematika verseny - megyei szint
 
Évfolyam Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
9. Szépe Vivien 9. D  10. Nagy Barbara
10. Varga Dzsenifer 10. C 5. Dr. Horváthné Harmati Szilvia
11. Téringer Márton 11. E 1. Varga Erika
11. Pozsgay Bianka 11. D 6. Nagy Barbara, Varga Erika
12. Fűzfa Lilla 13. D 1. Varga Erika
12. Varga Borbála 13. D 6. Varga Erika
12.   Bősze Enikő 13. D 7. Varga Erika

Zrínyi-Gordiusz matematika verseny - megyei szint, csapatverseny
 
Évfolyam Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
10. Bene Adél 10. C 3. Dr. Horváthné Harmati Szilvia
Nagy Klaudia 
Varga Dzsenifer
11. Pozsgay Bianka 11. D 2. Nagy Barbara (11. D)
Varga Erika (11. C-D-E)
Téringer Márton 11. E
Verók Noémi 11. C
12. Bősze Enikő 13. D 2. Varga Erika
Fűzfa Lilla
Varga Borbála

Kenguru matematika verseny - megyei szint
 
Kategória Tanuló Osztály Megyei hely Felkészítő tanár
9. évfolyam NYEK Szöllősi Alesszia Maréza 9/Kny 5. Horváth Zsolt Tibor
9. évfolyam Gaál Dominik 9. D 1. Horváth Zsolt Tibor
(országos 22.)
Nyikos Kristóf 9. D 7.
Mészáros Bettina 9. C 9. Nagy Barbara
Finta Dániel 9. D 10. Horváth Zsolt Tibor
11. évfolyam Pozsgai Bianka 11. D 5. Nagy Barbara, Varga Erika
Téringer Márton 11. E 9. Varga Erika
Verók Noémi 11. C 10.
12. évfolyam Bősze Enikő 13. D 6. Varga Erika
Varga Borbála 13. D 8.

Pátriánk vetélkedő
Városi 2. hely: Bolla Karolina 10. C, Lakos Anikó 11. D, Sulyok Eszter 9. C
Városi 4. hely: Chroméj Renáta 13. D, Horváth Barbara 9. D, Polgárdi Anna 9. C
(Felkészítő tanárok: Mihalikné Diószegi Enikő, Szabóné Mészáros Márta)

EU-verseny
Városi 2. hely: Fribiczer Nóra, Háromszéki Petra, Nagy Klaudia, Németh Adrienn 10. C
Városi 4. hely (megosztva): Bolla Karolina, Gulyás Veronika, Tálosi Diána, Turi Kornél, illetve Bene Adél, Horváth Klaudia, Takács Hédi, Varga Dzsenifer 10. C
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Krúdy Középiskola német vers- és prózamondó versenye
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Kovács Kitti Tina 11. D 2.  Németh Zoltánné
Szépe Vivien 9. D 5.  Gülch Eszter

Pálffy megyei nyelvi verseny
 
Tanuló Osztály Nyelv Helyezés Felkészítő tanár
Török Eszter 11. E német 2. Németh Zoltánné
Miletics Melánia 11. E német 6. Németh Zoltánné
Pintér Patrik 11. E német 7. Németh Zoltánné
Auer Noémi 11. C angol 8. Vidáné Zalka Klára
Reizinger Hajnalka 11. E angol 8. Kiss Judit Mária
Tóth Szabina 12. A angol 13. Vidáné Zalka Klára

Krúdy-Jedlik két tanítási nyelvű regionális verseny - német nyelv
 
Tanuló Osztály Hely Felkészítő tanár
Trombitás Veronika 9/Kny 5. Gülch Eszter, Hirnschallné Rodler Csilla, Nagy Colette
Varga Fanni 9/Kny 5. Gülch Eszter, Hirnschallné Rodler Csilla, Nagy Colette
Mayer Kitti 9/Kny 8. Gülch Eszter, Hirnschallné Rodler Csilla, Nagy Colette
 
Deák megyei nyelvi verseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Nyelv Felkészítő tanár
Samu Nikolett 9. C 1. német Pitsch Eszter
Szilágyi Márk 10. A 1. angol Sárik Pál
Vadász Dorina 9. A 3. angol Tullner-Németh Eszter
Kovács Lilla 9. B 4. angol Kiss Judit Mária
Németh Cintia 10. D 4. angol Tullner-Németh Eszter
Bene Adél 10. C 9. német Gárvány Hajnalka
Nagy Tifani 10. C 11. német Gárvány Hajnalka

Nyelvek Európai Napja
Városi 3. hely: Bakó Mercédesz, Handa Beatrix, Kovács Julianna 9. D
(Felkészítő tanár: Pápai Judit)
Városi 4. hely: Czirák Brigitta, Kovács Kitti Tina, Tóth Vanda 11. D
(Felkészítő tanár: Németh Zoltánné)

Nyelvvizsgák (lista)
 
Angol nyelv Német nyelv
B1 (alapfok) B2 (középfok) C1 (felsőfok) B2 (középfok) C1 (felsőfok)
1 17 15 20 14

Sport (lista)

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Menzai befizetés

A menzai befizetés rendje változik, a menetrend letölthető IDE kattintva.

Órarend

Facebook

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - KRÉTA

Poszeidon iratkezelő rendszer

Fogyasztóvédelmi iskola

Adatok - elérhetőségek

Menza

Győri SZC honlapja

Videó a Barossról

Boldog Iskola cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6431836 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 256407
Ebben a hónapban: 18761
Ezen a napon: 358

LKW WALTER