A 2014-2015-ös tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
Implom József helyesírási verseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Édel Klaudia 13. C országos 1., megyei 1. Takács Klára
Makker Martina 12. C megyei 2. Takács Klára

Szakmacsoportos Szakmai Érettségi Előkészítő Tantárgyak Versenye, országos döntő
üzleti gazdaságtan
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Bajcsi Bertold Gergő 13. C 1. Faragóné Major Anikó, Wally Eszter
Édel Klaudia 13. C 6. Faragóné Major Anikó, Gombkötő Judit
Kovács Zsófia 12. B 10. Molnár Melinda, Horváth Linda
Somlai Patrícia 13. C 27. Faragóné Major Anikó, Gombkötő Judit

Szakmacsoportos Szakmai Érettségi Előkészítő Tantárgyak Versenye, országos döntő
ügyviteli alapismeretek
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Horváth Fanni 12. A 11. Nagyné Gyurós Katalin, Ács Gabriella
Stefanics Eszter 12. A 13. Nagyné Gyurós Katalin, Ács Gabriella
Serényi Anett 12. A 17. Nagyné Gyurós Katalin, Ács Gabriella
Pintér Laura 12. A 21. Nagyné Gyurós Katalin, Ács Gabriella
Sulyok Adrienn 12. A 22. Nagyné Gyurós Katalin, Ács Gabriella
Ligeti Kinga 12. A 25. Nagyné Gyurós Katalin, Ács Gabriella
Sándor Roxána 12. A 26. Nagyné Gyurós Katalin, Ács Gabriella
Horváth Xénia 12. A 27. Nagyné Gyurós Katalin, Ács Gabriella

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - pénzügyi-számviteli ügyintéző
 
Tanuló Osztály Országos döntő, felmentések
Bendes Szabina 1/13. B - számítógépes könyvelés és analitika készítése
- esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével
Molnár Péter 1/13. E teljes felmentés valamennyi OKJ-s vizsgatárgy letétele alól
Nagy Szabina 1/13. E teljes felmentés valamennyi OKJ-s vizsgatárgy letétele alól
Németh Annamária 1/13. E - számítógépes könyvelés és analitika készítése
- esettanulmány bemutatása projektismeretek mérésével
- adózási feladatok
Szincsák Eszter 1/13. E teljes felmentés valamennyi OKJ-s vizsgatárgy letétele alól

Felmentést kaptak a központi gyakorlati vizsgafeladat teljesítése alól az első fordulóban mutatott teljesítmény alapján a következő tanulók: Csik Petra (2/14. E), Filó Vivien (2/14. E), Hegedűs Noémi (2/14. E), Horváth Miklós (2/14. E), Jójárt Evelin (1/13. E), Komor Lilla (2/14. E), Pauer Szilveszter (2/14. E), Réger Dávid (1/13. B), Szennyai Gitta (2/14. E), Szil Mária Noémi (2/14. E), Tóth Szabina  (2/14. E)
(Felkészítő tanárok: Gyarmathyné Sipos Emese - projektfinanszírozás, Horváth Linda - adózási ismeretek, Faragóné Major Anikó - számvitel, Mohácsi Katalin - projektfolyamatok követése, Molnár Melinda - számvitel, könyvelés számítógépen, Wally Eszter - vállalkozásfinanszírozás)

Corvinus Egyetem, Kari Napok (gazdasági vetélkedő)
Országos 4. hely: Farkas Norbert, Józsa Szabolcs, Saru Richárd (11. B)
(Felkészítő tanár: Horváth Linda)

„Az orosz kultúra aranykora” című műveltségi vetélkedő
Országos 9. hely: Édel Rebeka, Koncz Dóra, Rikovics Fanni, Simon Gabriella 10. D
(Felkészítő tanár: Bertháné Hári Gabriella)

FOX nemzetközi angol nyelvi verseny
Országos 15. hely: Lakos Anikó 10. D (Felkészítő tanár: Kiss Judit Mária)

Gloria Victis történelmi vetélkedő
Országos 23. hely: Asztalos Adrienn, Nagy Dorina, Timár Eszter, Tóth Zsanett  12. B
(Felkészítő tanár: Takács Klára)
 
Deák Ferenc Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola történelmi vetélkedője (I. világháború)
Regionális 3. hely: Nagy Dorina, Timár Eszter, Tóth Zsanett 12. B (Felkészítő tanár: Takács Klára)

Cum Deo pro Patria et Libertate
Regionális 5. hely: Takács Róbert, Tóth Áron, Vigh Dániel 10. E
(Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)
Regionális 6. hely: Chroméj Renáta 12. D, Horváth Hajnalka 12. D, Tüske Kitti 11. B
(Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

Megyei matematika verseny
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
3. Varga Péter 13. D Varga Erika
4. Markotics Boglárka 13. D Varga Erika
10. Fűzfa Lilla 12. D Varga Erika
14. Katona Júlia 10. B Varga Erika, Dr. Horváthné Harmati Szilvia
15. Pozsgay Bianka 10. D Varga Erika, Nagy Barbara

Zrínyi Ilona matematika verseny - megyei szint
 
Helyezés Diák(ok) Osztály Felkészítő tanár
1. Téringer Márton 10. E Varga Erika
3. Pozsgay Bianka, Téringer Márton,
Vigh Dániel
10. évf Varga Erika
2. Bősze Enikő, Fűzfa Lilla,
Varga Borbála
11. évf Varga Erika
2. Kovács Zsófia, Markotics Boglárka,
Tempfli Ákos
12. évf Varga Erika

Kenguru matematika verseny - megyei szint
 
 Helyezés  Diák(ok)  Osztály  Felkészítő tanár
2. Téringer Márton 10. E Varga Erika
6. Verók Noémi 10. C Varga Erika 
6. Bősze Enikő 12. D Varga Erika 
10. Varga Borbála 12. D Varga Erika 
2. Nagy Petra 13. D Varga Erika 
6. Markotics Boglárka 13. D Varga Erika 
9. Varga Péter 13. D Varga Erika 

Krúdy Középiskola német vers- és prózamondó versenye
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Szépe Vivien 9/Kny megyei 1. (próza)  Németh Zoltánné
Kovács Kitti Tina 10. D megyei 2. (vers)  Németh Zoltánné

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
Megyei 3. hely: Bolla Krisztina 10. E (Felkészítő tanár: Takács Klára)
Megyei 4. hely: Rákász Viktória 10. D (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

PénzSztár Országos Pénzügyi-Gazdasági Középiskolai verseny
Megyei 3. hely: Józsa Szabolcs, Majdán Milán László, Saru Richárd, Tilai Rebeka 11. B
(Felkészítő tanár: Gombkötő Judit)

Szép Magyar Beszéd
Megyei 4. hely: Kovács Kitti Tina 10. D (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

Pátriánk vetélkedő
Városi 1. hely: Bajcsi Bertold Gergő 13. C, Chroméj Renáta 12. D, Lascsik Rebeka 10. C
Városi 3. hely: Bolla Karolina 9. C, Horváth Barbara 9/Kny, Lakos Anikó 10. D
(Felkészítő tanárok: Mihalikné Diószegi Enikő, Szabóné Mészáros Márta)

III. Károly és kora (Lukács Középiskola által meghirdetett verseny)
Városi 4. hely: Báti Laura, Gősi Rebeka, Pintér Viktória 11. A
(Felkészítő tanár: Takács Klára)

Krúdy-Jedlik két tanítási nyelvű regionális verseny - német nyelv
 
Név Hely Felkészítő tanár
Horváth Barbara 1. Németh Zoltánné
Czvikl Dorina 2. Németh Zoltánné
Szépe Vivien 6. Németh Zoltánné
 
Deák megyei nyelvi verseny
 
Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár Nyelv
Nagy Júlia 10. C 2. Vidáné Zalka Klára angol
Auer Noémi 10. C 5. Vidáné Zalka Klára angol
Janó Regina 10. D 4. Gárvány Hajnalka német
Bene Adél 9. C 5. Gárvány Hajnalka német
Kovács Nikolett Anna 9. A 7. Gülch Eszter német
Marosy Ketrin 9. C 8. Gárvány Hajnalka német
Pintér Vanessza 9. A 9. Gülch Eszter német
Horváth András 10. C 10. Hirnschallné Rodler Csilla német

Nyelvvizsgák (lista)
 
Angol nyelv Német nyelv
B1 (alapfok) B2 (középfok) C1 (felsőfok) B2 (középfok) C1 (felsőfok)
3 28 15 12 15


Sport (lista)

OKJ-s vizsgák 2020 május-június

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - E-napló

Koronavírus-tájékoztató!

Tájékoztatás a képre kattintva érhető el!

Határtalanul 2019 - Erdély

Lengyel tanulmányút

Videó a Barossról

Órarend

Facebook

Poszeidon iratkezelő rendszer

Győri SZC honlapja

Menza

Fogyasztóvédelmi iskola

Boldog Iskola cím

Adatok - elérhetőségek

Bázisintézményi cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6299742 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 124313
Ebben a hónapban: 14183
Ezen a napon: 24

LKW WALTER