A 2013-2014-es tanév diáksikerei
Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyének országos döntője - ügyviteli alapismeretek
 
Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Csizmazia Evelin 12. A 1. hely Molnár Gáborné, Ács Gabriella
Kovács Anita 12. A 6. hely Molnár Gáborné, Ács Gabriella
Páris Laura 12. A 7. hely Molnár Gáborné, Ács Gabriella
Stefanics Adrienn 12. A 8. hely Molnár Gáborné, Ács Gabriella
Vida Dávid 12. A 12. hely Molnár Gáborné, Ács Gabriella
Farkas Dorottya 12. A 13. hely Molnár Gáborné, Ács Gabriella
 
Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyének országos döntője - üzleti gazdaságtan
 
Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Molnár Péter 13. C 14. hely Molnár Melinda, Fergusonné Andorka Andrea
Vincze Ágnes 13. C 20. hely Molnár Melinda, Fergusonné Andorka Andrea
Nagy Zsófia 13. C 30. hely Molnár Melinda, Fergusonné Andorka Andrea

Budapesti Corvinus Egyetem - K-Kari Napok Középiskolai Verseny
 
Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Ruszin Éva, Szekeres Linda
Weil Viktória
12. C országos 7. Horváth Linda
Nagy Dorina, Tímár Eszter
Tóth Zsanett
11. B országos 10. Molnár Melinda

Szép Magyar Beszéd
Országos döntő: Kazinczy-emlékérem, megyei 1. hely: Tekler Edina 12. C (Felkészítő tanár: Takács Kára)
Megyei 8. hely: Vigh Anna 11. A (Kajtár Erzsébet)

Rendszerváltozás történelemverseny
Országos 2. hely: Pintér Laura 11. A (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

Implom József középiskolai helyesírási verseny
Országos 5 hely., megyei 1. hely.: Édel Klaudia 12. C (Felkészítő tanár: Takács Klára)
Megyei 7. hely: Bősze Enikő 11. D (Felkészítő tanár: Sárik Pál)

4 for Europe – EU-s vetélkedő
Országos 5. hely: Édel Rebeka, Koncz Dóra, Németh Dorina, Simon Gabriella 9. D
(Felkészítő tanár: Bertháné Hári Gabriella)

Illemtan verseny
Országos 9. hely: Hermann Brigitta 11. C, Sermesic Anna Rebeka 11. D, Tekler Edina 12. C
(Felkészítő tanár: Mihalikné Diószegi Enikő)

OKTV matematika
Országos 43. hely: Marton Judit 13. D (Felkészítő tanár: Varga Erika)

OKTV német nyelv
Országos 46. hely: Hack Ádám 13. D (Felkészítő tanárok: Mészáros Eszter, Nagy Colette)
Országos 74. hely: Matyasovszky Regina 13. D (Felkészítő tanárok: Mészáros Eszter, Nagy Colette)

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
 
Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Sebestyén Alexandra 13. D országos döntő
könyvjutalom
Sebestyénné Nagy Csilla
Horváth Dalma 12. D megyei 5. hely Sárik Pál
Bősze Enikő 11. D megyei 6. hely Sárik Pál

Gloria Victis történelmi verseny
Országos 22. hely: Nagy Dorina,Timár Eszter, Tóth Zsanett 11. B
(Felkészítő tanár: Takács Klára)

Megyei matematika verseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Bődi Bálint 13. D 3. Varga Erika
Marton Judit 13. D 4. Varga Erika
Fűzfa Lilla 11. D 6. Varga Erika

Nemzetközi Kenguru matematika verseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Pozsgay Bianka 9. D országos 16.
megyei 2.
Erdősné Lévai Rita
Fűzfa Lilla 11. D megyei 3. Varga Erika
Nagy Petra 12. D megyei 6. Varga Erika
Bajcsi Bertold Gergő 12. C megyei 7. Erdősné Lévai Rita
Varga Erika
Markotics Boglárka 12. D megyei 8. Varga Erika
Bődi Bálint 13. D megyei 3. Varga Erika
Dubi Adrienn 13. C megyei 4. Erdősné Lévai Rita
Molnár Kitti 13. D megyei 6. Varga Erika
Horváth Zita 13. C megyei 7. Erdősné Lévai Rita
Varga Erika

Zrínyi-Gordiusz matematika verseny
Megyei 6. hely: Tempfli Ákos 12. C (Felkészítő tanárok: Erdősné Lévai Rita, Varga Erika)

Magyarország története 1825 és 1848 között (Sopron, Orsolyita Gimnázium)
Regionális 2. hely: Paizs Dóra 12. C, Pénz Dorina 12. C, Sebők Valentina 12. D
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Régen volt? Hol is volt?
Regionális 6. hely: Báti Laura 10. A, Sebők Petra 10. A, Józsa Szabolcs 10. B, Tóth Marianna 10. B
(Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

A Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakképző Iskola és Kollégium által szervezett történelmi vetélkedő (Jagellók kora)
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Berkes Katalin, Makkos Adrienn,
Ruszin Éva
12. C városi 1. Szabóné Mészáros Márta
Báti Laura, Szabó Cintia,
Takács Réka
10. A városi 3. Takács Klára

Pátriánk vetélkedő
Városi 2. hely: Bajcsi Bertold Gergő 12. C, Chroméj Renáta 11. D, Lascsik Rebeka 9. C
(Felkészítő tanár: Mihalikné Diószegi Enikő)

Karácsony az EU-ban
Városi 5. hely: Hermann Brigitta, Horváth Júlia, Horváth Villő, Scheibelhoffer Viktória 11. C
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Pálffy nyelvi verseny

Angol nyelv
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Mikushnica Albert 11. C megyei 1. Pápai Judit
Balogh Loretta 13. D megyei 3. Mészárosné Szakál Csilla

Német nyelv
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Mátyus Zsófia 11. C megyei 2. Pitsch Eszter
Somlai Patrícia 12. C megyei 3. Hirnschallné Rodler Csilla

Deák nyelvi verseny

Német nyelv
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Török Eszter 9. E megyei 3. Deé-Kovács Katalin
Kantó Alexandra 11. D megyei 3. Deé-Kovács Katalin

Krúdy-Jedlik két tanítási nyelvű verseny
Regionális 5. hely: Vörös József 9/Kny (Felkészítő tanárok: Kiss Judit, Lipiné Fehéregyházi Lilla, Pápai Judit)

Krúdy szavalóverseny
Városi 3. hely: Varga Dominika 11. D (Felkészítő tanár: Nagy Colette)

Kisbéri prezentációs és prózamondó verseny
 
Tanuló(k) Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Győri Gabriella Anna 9. C megyei 1. Vidáné Zalka Klára
9. E csapata 9. E megyei 3. Deé-Kovács Katalin
11. D csapata 11. D megyei 3. Deé-Kovács Katalin
Christmann Atina 9/Kny megyei 1. Nagy Colette
Varga Dominika 11. D megyei 3. Nagy Colette

SPORT
 
Lány Röplabda
Alapfok - serdülők 1. hely
Alapfok VI. korcsoport 1. hely
Diákolimpia V. korcsoprt megyei 1. hely
országos elődöntő 4. hely
Diákolimpia VI. korcsoprt megyei 2. hely
Rába-kupa 4. hely
Pálffy-kupa 1. hely
Kossuth-kupa 2. hely
Baross-kupa (két csapat) 1. és 2. hely
Deák-kupa 1. hely
Krúdy-kupa 3. hely
Bercsényi-kupa 2. hely
Kladno (Csehország) 1. hely
 
Lány kézilabda
Baross kupa 1. hely
 
Lány labdarúgás
Dömping-kupa, Győrszentiván 3. hely
IV. Baross-kupa, Barátság-park 3. hely
Coca-Cola-kupa, Barátság-park 2. hely
Március 15-kupa, Kóny 3. hely
Coca-Cola-kupa, Barátság-park 3. hely
Sport-és Egészségnap, Barátság-park 3. hely
Coca-Cola-kupa Megyei döntő, Gyirmót 3. hely
III. TDK-kupa 2. hely
Városi Bajnokság 3. hely
Forrás : http://www.barossgyor.hu