A 2012-2013-as tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyének országos döntője - ügyviteli alapismeretek
 
Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Pápai Ramóna 12. A 1. Molnár Gáborné, Ács Gabriella
Virág Vivien 12. A 7. Molnár Gáborné, Ács Gabriella
Kovács Eszter 12. A 17. Molnár Gáborné, Ács Gabriella

Implom József helyesírási verseny
Országos 3. hely, megyei 1. hely: Takács Dzsenifer 13. C (Felkészítő tanár: Takács Klára)

Pénzügyi-számviteli ügyintézők Országos Szakmai Tanulmányi Versenye

 
Név Helyezés Felkészítő tanárok
Kakuk Anikó 4. Ács Gabriella, Faragóné Major Anikó
Fergusonné Andorka Andrea, Görögné Horacsek Melitta
Horváth Linda, Molnár Melinda, Wally Eszter
Bors Adrienn 5.

További felmentések egyes OKJ-s vizsgarészek alól:
 
Borbély Bianka Gazdálkodási feladatok
Számítógépes programcsomag használata
Könyvvezetés
Gyurasits Éva Gazdálkodási feladatok
Számítógépes programcsomag használata
Szalai Eszter Gazdálkodási feladatok
Számítógépes programcsomag használata
Élő Orsolya Gazdálkodási feladatok
Számítógépes programcsomag használata
Akaró Krisztina Számítógépes programcsomag használata
Árkosi Ádám Gyula Számítógépes programcsomag használata
Csonka Norietta Számítógépes programcsomag használata
Horváth Barbara Számítógépes programcsomag használata
Kaizinger Vivien Számítógépes programcsomag használata
Molnár Ramóna Számítógépes programcsomag használata
Nagy Fruzsina Számítógépes programcsomag használata
Varga Eszter Számítógépes programcsomag használata

EU-vetélkedő
Országos 4. hely, regionális 1. hely: Giczi Róbert, Kállai Marcell, Németh Anett, Tormási Cintia 13. D
(Felkészítő tanár: Bertháné Hári Gabriella)

Illemtan-verseny
Országos 9. hely: Hermann Brigitta, Tekler Edina, Hontvári Tamás
(Felkészítő tanárok: Molnár Gáborné, Mihalikné Diószegi Enikő)

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
Különdíj az országos döntőn: Farkas Nikolett 13. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Közép-Európai Brókerképző Alapítvány - Tőzsdejáték verseny
Országos 12. hely: Szekér György, Szőllősi Szilárd, Vas Rebeka 13. C

Gloria Victis történelmi verseny
Országos 37. hely: Pápai Ramóna, Pénzes Bettina, Tóth Szilvia 12. A (Felkészítő tanár: Bertháné Hári Gabriella)
 
Vakegér és GeoLearn internetes vaktérképes verseny
Regionális 2. hely: Németh Annamária 12. C (Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)
Regionális 7. hely: Madarász Márk 11. C (Felkészítő tanár: Nánainé Kozári Erika)

A Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakképző Iskola és Kollégium által szervezett történelmi vetélkedő "Bethlen és kora" címen
Megyei 3. hely: Báti Laura 9. A (Felkészítő tanár: Takács Klára)
Megyei 5. hely: Makkos Adrienn, Paizs Dóra és Ruszin Éva 11. C (Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Szép Magyar Beszéd
Megyei 4. hely: Varga Éva 13. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Történelemverseny (Sopron)
 
Tanulók Osztály Hely Felkészítő tanár
Balogh Loretta, Kiss Klaudia, Kurali Evelin 12. D 3. Szabóné Mészáros Márta

Pátriánk vetélkedő
Városi 1. hely: Lakos Anikó 9/Kny, Chroméj Renáta 10. D, Bajcsi Bertold Gergő 11. C
(Felkészítő tanáraik: Mihalikné Diószegi Enikő és Szabóné Mészáros Márta)

Megyei matematika verseny

Szakközépiskola I. kategória (9-10. évfolyam)
 
Név Osztály Hely Felkészítő tanár
Markotics Boglárka 11. D 7. Varga Erika
Varga Péter 11. D 8. Varga Erika
 
 Szakközépiskola II. kategória (11-12. évfolyam)
 
Név Osztály Hely Felkészítő tanár
Ferenczy Éva Gabriela 13. D 5. Erdősné Lévai Rita, Varga Erika

GORDIUSZ-ZRÍNYI matematika verseny
Megyei 2. hely: Ferenczy Éva Gabriela 13. D (Felkészítő tanárai: Erdősné Lévai Rita és Varga Erika)
Megyei 7. hely: Varga Péter 11. D (Felkészítő tanár: Varga Erika)
A régió (Győr-Moson-Sopron, Vas és Zala megye) eredményességi mutatója alapján a Baross a 4. legeredményesebb iskola lett.
 
Csapattagok
Bődi Bálint 12. D
Chromhéj Renáta 10. D
Ferenczy Éva Gabriela 13. D
Horváth Hajnalka 10. D
Kovács Zsófia 10. B
Markotics Boglárka 11. D
Molnár Kitti 12. D
Rácz Dóra 12. D
Varga Péter 11. D

KENGURU matematika verseny

9. évfolyam
 
Országos
helyezés
Megyei
helyezés
Név Felkészítő
47. 2. Bősze Enikő Varga Erika
86. 4. Roncs Noémi Erdősné Lévai Rita
115. 6. Farkas Fruzsina Erdősné Lévai Rita
200. 9. Fűzfa Lilla Varga Erika
 
10. évfolyam
 
Országos
helyezés
Megyei
helyezés
Név Felkészítő
35. 1. Markotics Boglárka Varga Erika
48. 2. Varga Péter Varga Erika
169. 7. Bajcsi Bertold Gergő Erdősné Lévai Rita
249. 9. Nagy Petra Varga Erika
 
11. évfolyam
 
Országos
helyezés
Megyei
helyezés
Név Felkészítő
70. 1. Dubi Adrienn Erdősné Lévai Rita
251. 8. Horváth Zita Erdősné Lévai Rita, Varga Erika
 
12. évfolyam
 
Országos
helyezés
Megyei
helyezés
Név Felkészítő
72. 2. Ferenczy Éva Gabriela Erdősné Lévai Rita, Varga Erika

TINIAGY ANGOL LEVELEZŐS VERSENY
Országos 6. hely: Nagy Petra 11. D (Felkészítő tanár: Pápai Judit)
 
Krúdy-Jedlik két tanítási nyelvű verseny:
Regionális 3. hely: Tóth Vanda 9/Kny (Felkészítő tanárok: Nagy Colette, Orosz Éva, Pitsch Eszter)

Deák Középiskola regionális nyelvi versenye
 
Angol nyelv
 
Helyezés Kategória Név Osztály Felkészítő
4. 9. évf.
NYEK
Bolla Krisztina 9/Ny Halmi Enikő, Kiss Judit Mária
Lipiné Fehéregyházi Lilla
7. 9. évf.
NYEK
Francia Barbara 9/Ny Halmi Enikő, Kiss Judit Mária
Lipiné Fehéregyházi Lilla
8. 10. évf.
NYEK
Makker Martina 10. C Pápai Judit
12. 9. évf.
NYEK
Surányi Laura 9/Ny Halmi Enikő, Kiss Judit Mária
Lipiné Fehéregyházi Lilla

Makker Martina elnyerte a zsüri különdíját.

Német nyelv
 
Helyezés Kategória Név Osztály Felkészítő
1. 9. évf.
normál
Reinhardt Barbara 9. B Hirnschallné Rodler Csilla
2. 9. évf.
normál
Kantó Alexandra 10. D Deé-Kovács Katalin
2. 10. évf.
NYEK
Mátyus Zsófia 10. C Pitsch Eszter
4. 9. évf.
NYEK
Török Eszter 9/Ny Deé-Kovács Katalin
Gárvány Hajnalka, Pitsch Eszter
5. 9. évf.
NYEK
Tóth Áron 9/Ny Deé-Kovács Katalin
Gárvány Hajnalka, Pitsch Eszter
8. 10. évf.
normál
Kovács Zsófia 10. B Pitsch Eszter
10. 10. évf.
NYEK
Horváth Bianka 10. C Pitsch Eszter
10. 9. évf.
normál
Pápai Marietta 9. B Hirnschallné Rodler Csilla
12. 10. évf.
NYEK
Farkas Fruzsina 10. C Pitsch Eszter
13. 10. évf.
normál
Fördős Barbara 10. A Halmi Enikő

Pálffy Középiskola regionális nyelvi versenye
 
Angol nyelv
 
Kategória Név Osztály Hely Tanár
11. évfolyam, normál tanterv Balogh Loretta 12. D 3. Mészárosné Szakál Csilla
11. évfolyam, NYEK Hontvári Tamás 11. C 1. Lipiné  Fehéregyházi Lilla
11. évfolyam, NYEK Süli Krisztina 11. C 5. Lipiné Fehéregyházi Lilla
11. évfolyam, NYEK Pénz Dorina 11. C 6. Lipiné Fehéregyházi Lilla
11. évfolyam, NYEK Dobrovics Lucia 11. C 8. Lipiné Fehéregyházi Lilla
12. évfolyam, normál tanterv Pápai Ramóna 12. A 3. Pápai Judit

Német nyelv
 
Kategória Név Osztály Hely Tanár
11. évfolyam, NYEK Édel Klaudia 11. C 2. Hirnschallné Rodler Csilla
11. évfolyam, NYEK Somlai Patrícia 11. C 4. Hirnschallné Rodler Csilla
11. évfolyam, NYEK Keresztes Roxána 11. C 6. Hirnschallné Rodler Csilla
12. évfolyam, NYEK Dubi Adrienn 12. C 2. Orosz Éva

Kálvária úti iskola vers- és prózamondó versenye
1. hely: Varga Borbála 10. D (Felkészítő: Sárik Pál)
 
AIDS-verseny
Városi 3. hely: Chromhéj Renáta, Horváth Hajnalka, Varga Dominika 10. D
(Felkészítő: Botkáné Katona Zita védőnő)

Csecsemőgondozási verseny
Városi 3. hely: Biránti Beáta, Kiss Erika, Roncs Noémi 10. C (Felkészítő: Botkáné Katona Zita védőnő)

Katasztrófavédelmi verseny
Városi 4. hely: Édel Klaudia 11. C, Kovács Kitti 11. C, Pőcze Ágota 11. C, Szabó-Bogár Dániel 11. C, Tüskés Olivér 11. C, Antal Gabriella 12. D, Kiss Klaudia 12. D, Németh Tamás 12. D, Völcsey Zoltán 12. D, Árkosi Ádám Gyula 1/13. E (Felkészítő: Botkáné Katona Zita védőnő)

Elsősegélynyújtási verseny
Városi 9. hely: Édel Klaudia, Keresztes Roxána, Kovács Kitti, Pőcze Ágota, Szabó-Bogár Dániel (11. C)
(Felkészítő: Botkáné Katona Zita védőnő)

SPORT
 
Lány röplabda Helyezés
Alapfok (serdülők) 1. hely
Alapfok (VI. kcs.) 5. hely
Diákolimpia (V. kcs.) megyei 1. hely
országos elődöntőben 3. hely
Diákolimpia (VI. kcs) megyei 1. hely
országos elődöntőben 3. hely
Pálffy-kupa 1. hely
Kossuth-kupa 2. hely
Baross-kupa 1. hely
Deák-kupa 3. hely
Révai-kupa 2. hely
Krúdy-kupa 1. hely
 
Fiú labdarúgás Helyezés
Városi sportnap 3. hely
 
Lány labdarúgás Helyezés
Alapfokú városi bajnokság 3. hely
Őszi sportnap 2. hely
Baross-kupa 2. hely
Coca-cola-kupa megyei 3. hely
Tavaszi sportnap  2. hely
Mikulás-kupa 3. hely
 
Lány kézilabda Helyezés
Baross-kupa 1. hely

OKJ-s vizsgák 2020 május-június

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - E-napló

Koronavírus-tájékoztató!

Tájékoztatás a képre kattintva érhető el!

Határtalanul 2019 - Erdély

Lengyel tanulmányút

Videó a Barossról

Órarend

Facebook

Poszeidon iratkezelő rendszer

Győri SZC honlapja

Menza

Fogyasztóvédelmi iskola

Boldog Iskola cím

Adatok - elérhetőségek

Bázisintézményi cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6299748 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 124319
Ebben a hónapban: 14189
Ezen a napon: 30

LKW WALTER