A 2010-2011-es tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyének országos döntője - ügyviteli alapismeretek
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
2. Balogh Viktória 12. A Molnár Gáborné
Bertháné Hári Gabriella
3. Nagy Zsófia 12. A Molnár Gáborné
Bertháné Hári Gabriella
5. Prekler Alexandra 12. A Molnár Gáborné
Vidáné Zalka Klára
13. Bognár Vivien 12. A Molnár Gáborné
Vidáné Zalka Klára
15. Szemeti Katalin 12. A Molnár Gáborné
Bertháné Hári Gabriella

Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyének országos döntője - üzleti gazdaságtan
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
24. Ott Mária Veronika 12. B  Illés Ibolya

Pénzügyi-számviteli ügyintézők Országos Szakmai Tanulmányi Versenye
 
Helyezés Tanuló Felkészítő tanár
országos döntőbe jutott Fekete Tímea
Dénes Éva Anna
Hestencz Marietta
Dobai Kitti, Faragóné Major Anikó
Görögné Horacsek Melitta
Horváth Linda, Illés Ibolya
Jáger Katalin, Molnár Melinda
 
Ki tud többet a statisztika világáról? - országos verseny - KSH
 
Helyezés Tanuló Felkészítő tanár
5. Fekete Tímea, Régi Dániel,
Tóth Orsolya, Török Enikő
Faragóné Major Anikó
 
DUNA TAKARÉKSZÖVETKEZET ötletpályázata "Fiatalok számlacsomagjának kreatív fejlesztése" címmel
 
Helyezés Osztály Felkészítő tanár
2.
(165.000 forint nyeremény)
12. C Molnár Melinda
Különdíj
(25.000 forint nyeremény)
12. D Jáger Katalin
Különdíj
(25.000 forint nyeremény)
11. B Szijjártóné Herczeg Edit
 
Implom József helyesírási verseny
Országos 3. hely, megyei 1. hely: Takács Dzsenifer 11. C (Felkészítő tanár: Takács Klára)
Megyei 3. hely: Sebestyén Anna 9. D (Felkészítő tanár: Sárik Pál)

Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
Országos verseny, különdíj: Kovács Evelin 12. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)
Országos döntőbe jutott: Csordás Kitti 12. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Szépkiejtési verseny
Megyei 3. hely: Sebestyén Anna 9. D (Felkészítő tanár: Sárik Pál)

Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakképző Iskola és Kollégium által szervezett történelmi vetélkedő
Megyei 3. hely: Csekő Nikolett, Wenczler Martina, Kapuvári Kristóf 11. B
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

"Korona és kard” történelemverseny (Sopron)
Megyei 5. hely: Németh Anett, Kállai Marcell, Giczi Róbert 11. D
(Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

Pátriánk vetélkedő
Városi 1. hely: Bajcsi Bertold, Pénz Dorina, Tóth Szabolcs 9. B - 9. C
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

III. Disputanap
2. hely: Csordás Kitti, Kovács Evelin, Nagy Zsanett Emőke 12. D
(Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Megyei matematika verseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Ferenczy Gabriela 11. D 2. Varga Erika
Bődi Bálint 10. D 10. Varga Erika
Rácz Dóra 10. D 12. Varga Erika
Földi Adrienn 12. D 8. Varga Erika
Csordás Kitti 12. D 10. Varga Erika
 
Matek Mester (internetes verseny)
 
Tanuló Osztály Hely Felkészítő tanár
Prikler Judit 11. B országos 2. Varga Zoltán
Eszes Tímea 12. A országos 2. Varga Erika
Hencz Diána 12. A országos 3. Varga Erika

GORDIUSZ matematika verseny
 
Tanuló Osztály Hely Kategória Felkészítő tanár
Molnár Kitti 10. D megyei 2. 9. évfolyam Varga Erika
Csordás Kitti 12. D megyei 2. 11. évfolyam Varga Erika
Bors Angyalka 12. C megyei 7. 11. évfolyam Varga Zoltán
Földi Adrienn 12. D megyei 10. 11. évfolyam Varga Erika

KENGURU matematika verseny

9. évfolyam, szakközépiskola
 
Országos
hely
Megyei
hely
Tanuló Osztály Felkészítő tanár
15. 1. Molnár Kitti 10. D Varga Erika
22. 2. Dubi Adrienn 10. C Erdősné Lévai Rita, Varga Erika
46. 3. Kovács Mónika 9. D Varga Erika
95. 7. Fuhrmann Violetta 10. C Erdősné Lévai Rita, Varga Erika
95. 7. Vásárhelyi Bernadett 10. C Erdősné Lévai Rita, Varga Erika
110. 9. Bődi Bálint 10. D Varga Erika
146. 10. Markotics Boglárka 9. D Varga Erika
 
11. évfolyam, szakközépiskola
 
Országos hely Megyei hely Tanuló Osztály Felkészítő tanár
20. 1. Csordás Kitti 12. D Varga Erika
178. 5. Bors Angyalka 12. C Varga Erika
Varga Zoltán
178. 5. Bánfalvi Mercédesz 12. B Erdősné Lévai Rita
Varga Erika
220. 10. Földi Adrienn 12. D Varga Erika

Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola nyelvi versenye (Pécs)
Országos 7. hely:  Hontvári Tamás 9. C (Felkészítő tanár: Lipiné Fehéregyházi Lilla)

"Tanuljunk egymástól, egymásról!" verseny a két tannyelvű képzésben résztvevő diákok számára

 
Tanulók Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Kőházi Adrienn, Joó András, Tóth Martin 9. D 1. Szalai Andrea
Ganzler Virág, Kovács Mónika, Szabó Rebeka 9. D 2. Pápai Judit
 
Pálffy Középiskola regionális nyelvi versenye
 
Angol nyelv
 
Kategória Hely Tanuló Felkészítő tanár
11. évfolyam, normál tanterv 2. Németh Erzsébet Vidáné Zalka Klára
11. évfolyam, normál tanterv 3. Kapuvári Kristóf Németh Eszter
11. évfolyam, normál tanterv 5. Haiczinger Barbara Németh Eszter
11. évfolyam, NYEK 6. Kukoda Eszter Sárik Pál
12. évfolyam, normál tanterv 5. Horváth Nikolett Pápai Judit
12. évfolyam, normál tanterv 7. Juhász Dániel Lipiné Fehéregyházi Lilla
12. évfolyam, NYEK 1. Bors Angyalka Mészárosné Szakál Csilla

Német nyelv
 
Kategória Hely Tanuló Felkészítő tanár
11. évfolyam, NYEK 1. Takács Dzsenifer Orosz Éva
12. évfolyam, normál tanterv 2. Babos Adrienn Racker Ágoston
12. évfolyam, normál tanterv 5. Balogh Viktória Racker Ágoston
12. évfolyam, NYEK 6. Csáktornyai Vivien Gárvány Hajnalka

Osztrák vers ünnepe

2. kategória, (kéttannyelvű, vers)
 
Helyezés Tanuló Felkészítő tanár
5. Wally Tünde Hirnschallné Rodler Csilla
9. Tormási Cintia Szalai Andrea
 
3. kategória (anyanyelvű, vers)
 
Helyezés Tanuló Felkészítő tanár
2. Böge Rozalie Ekaterina Orosz Éva
3. Meyer Yessica Hirnschallné Rodler Csilla
 
4. kategória (próza)
 
Helyezés Tanuló Felkészítő tanár
4. Farkas Nikolett Szalai Andrea
8. Varga Loretta Szalai Andrea

Üzleti angol csapatverseny
Regionális 5. hely: Bognár Vivien, Hatos Rita, Prikler Alexandra 12. A
(Felkészítő tanár: Vidáné Zalka Klára)

Európai Nyelvek Napja alkalmából meghirdetett "Nyelvek, nyelvtanulás és használható nyelvtudás" című nyelvi vetélkedő
 
Tanulók Helyezés Felkészítő tanár
Farkas Liliána, Gyurasits Éva, Horváth Barbara
12. C
2. Mészárosné Szakáll Csilla
Haiczinger Barbara, Ősze Dóra, Kapuvári Kristóf
11. B
2. Németh Eszter
Kompis Anita, Bors Roberta, Martinkovics Erika
12. D
2. Orosz Éva
Lakatos Daniella, Németh Erzsébet, Németh Vivien
11. D
3. Szalai Andrea
 
Megyei Elsősegélynyújtó Verseny
2. hely: Bors Roberta, Kompis Anita, Martinkovics Erika, Nagy Zsanett, Tóth Regina 12. D
(Felkészítő: Botkáné Katona Zita)

Városi Elsősegélynyújtó Verseny
1. hely: Bors Roberta, Kompis Anita, Martinkovics Erika, Nagy Zsanett, Tóth Regina 12. D
(Felkészítő: Botkáné Katona Zita)

Csecsemőgondozási verseny
Városi 4. hely: Nagy Lilla, Pénzváltó Laura 11. C
(Felkészítő: Botkáné Katona Zita)

AIDS-verseny
Városi 4. hely: Berkes Katalin, Fuhrmann Violetta, Németh Annamária 10. C
(Felkészítő: Botkáné Katona Zita)
 
SPORT
Lány röplabda Helyezés
Alapfok V. kcs. 3. hely
Alapfok VI. kcs. 3. hely
Diákolimpia V. kcs. megyei 1. hely, országos elődöntő 4. hely
Diákolimpia VI. kcs. megyei 1. hely, országos elődöntő 4. hely
Pálffy-kupa 1. hely
Kossuth-kupa 5. hely
Révai-kupa 1. hely
Baross-kupa 1. hely
Kisalföld-kupa 7. hely
Kladnoi-torna 4. hely
 
Lány kézilabda Helyezés
Baross-kupa 3. hely
 
Lány labdarúgás Helyezés
Alapfok 4. hely
Apor-kupa 1. hely
Veres-kupa 1. hely
Ikrény 2. hely
Sokorópátka 2. hely
Tofü. Ikrény 3. hely

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Menzai befizetés

A menzai befizetés rendje változik, a menetrend letölthető IDE kattintva.

Órarend

Facebook

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - KRÉTA

Poszeidon iratkezelő rendszer

Fogyasztóvédelmi iskola

Adatok - elérhetőségek

Menza

Győri SZC honlapja

Videó a Barossról

Boldog Iskola cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6431448 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 256019
Ebben a hónapban: 18373
Ezen a napon: 827

LKW WALTER