A 2009-2010-es tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
Idegen nyelvi ügyintéző titkárok Országos Szakmai Tanulmányi Versenye
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
2. Szaló Annamária 13. A Nagyné Gyurós Katalin
Molnár Gáborné, Illés Ibolya
Környei Gergely, Szita Adrienn
Mészárosné Szakál Csilla
Pápai Judit, Jáger Katalin
Antal András, Orosz Éva
9. Hajtó Szabina 13. A

Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyének országos döntője - ügyviteli alapismeretek
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
4. Bojtor Mónika 12. A  Molnár Gáborné
Pápai Judit
5. Hencz Diána 12. A  Molnár Gáborné
Szalai Andrea

Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyének országos döntője - üzleti gazdaságtan
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
19. Csonka Adrienn 13. C  Szijjártóné Herczeg Edit

Pénzügyi-számviteli ügyintézők Országos Szakmai Tanulmányi Versenye
 
Helyezés Tanuló Felkészítő tanár
9. Pénzes Krisztina Dobai Kitti, Faragóné Major Anikó
Jáger Katalin, Környei Gergely

Az első fordulóban elért teljesítmény alapján 14 diákunk kapott felmentést alkalmazott számítástechnikából a szakmai vizsga letétele alól.
 
RangAdó (APEH által szervezett verseny)
 
Helyezés Tanuló Felkészítő tanár
Országos 5. Békási Márta, Csernik Andrea, Gangl Alexandra, 
Morár Edit, Raszler Hajnalka
Görögné Horacsek Melitta
 
24 órás maratoni gépíróverseny (regionális verseny, Szombathely)
 
Helyezés Tanulók Felkészítő tanár
1. Baranyai Kinga, Bognár Edina, Csontos Evelin,
Kónya Nikolett, Németh Alexandra, Szaló Annamária
Nagyné Gyurós Katalin

Fáy Regionális Esettanulmányi Verseny
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
3. Csillag Viven, Kertai Anita, Szabó Ramóna 12. C Jáger Katalin
4. Balogh Barbara, Németh Anita, Németh Regina 12. C Jáger Katalin

Ifjú Üzletemberek XV. Országos vetélkedője
Különdíj: Kapui Barbara, Milkovics Vivien, Papp Gyöngyi 13. B
(Felkészítő tanár: Jáger Katalin)
 
Szép Magyar Beszéd
Megyei 1. hely, országos döntő különdíja: Bozzay Zsófia 13. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Implom József helyesírási verseny
Országos 17. hely, megyei 1. hely: Balogh Loretta 9. D (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)
Megyei 12. hely: Németh Vivien 10. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)
 
Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
Megyei 3. hely: Csordás Kitti 11. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)
Megyei 5. hely: Kovács Evelin 11. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Széchenyi verseny
Megyei 6. hely: Nagy Zsanett, Pátkai Alexandra, Sztankó Izabella 11. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)
Megyei 7. hely: Bors Roberta, Kompis Anita, Kovács Evelin, Martinkovics Erika 11. D
(Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

EU-verseny
Városi 1. hely: Giczi Róbert, Kállai Marcell, Marton Rita 10. D (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)
Különdíj: Bors Adrienn, Mészáros Szandra, Pozsgai Fanni 10. B (Felkészító tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Pátriánk vetélkedő
Városi 3. hely: Németh Tamás 9. D, Samu Adrienn 9. D, Szabados Fanni 9. D, Erdész Jennifer 9. A
(Felkészítő tanár: Mészáros Eszter)

Magyar Ázsia-kutatók és felfedezők
Városi 3. hely: Csordás Kitti, Janszky Balázs, Trimmel Dóra 11. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

AIDS-verseny
Országos 4. hely, megyei 1. hely: Bónyai Barbara, Nagy Lilla, Szabó Zsanett, Takács Jennifer 10. C
(Felkészítő: Botkáné Katona Zita védőnő)

Győr Városi Vöröskereszt Elsősegélynyújtási Versenye
2. hely: Berke Jennifer, Nagy Lilla, Pénzváltó Laura, Szabó Zsanett, Vas Rebeka 10. C
(Felkészítő: Botkáné Katona Zita védőnő)

Városi Csecsemőgondozási Verseny
Városi 1. hely, megyei 2. hely: Horváth Vivien, Peiter Lilla, Pintér Alexandra 10. A
(Felkészítő: Botkáné Katona Zita védőnő)

Megyei matematika verseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Földi Adrienn 11. D 1. Varga Erika
Csordás Kitti 11. D 4. Varga Erika
Prikler Judit 11. B 7. Varga Zoltán
Juhász Kata 11. D 18. Varga Erika
 
KENGURU matematika verseny
 
Kategória Eredmény Tanuló Felkészítő tanár
9. évfolyam megyei 3. hely Molnár Kitti
(9. D)
Erdősné Lévai Rita
Varga Erika
9. évfolyam megyei 4. hely Ferenczi Gabriela
(10. D)
Erdősné Lévai Rita
Varga Erika
9. évfolyam megyei 6. hely Varga Éva
(10. D)
Erdősné Lévai Rita
Varga Erika
9. évfolyam megyei 8. hely Szekér György
(10. C)
Erdősné Lévai Rita
Varga Erika
9. évfolyam megyei 9. hely Holéczi Veronika
(10. C)
Erdősné Lévai Rita
Varga Erika
10. évfolyam megyei 1. hely és
országos 16. hely
Csekő Nikolett
(10. B)
Erdősné Lévai Rita
Varga Erika
10. évfolyam megyei 2. hely Csordás Kitti
(11. D)
Varga Erika
10. évfolyam megyei 3. hely Földi Adrienn
(11. D)
Varga Erika
12. évfolyam megyei 1. hely Bozzay Zsófia
(13. D)
Banáné Nagy Mónika
Varga Erika
12. évfolyam megyei 5. hely Dénes Éva Anna
(13. C)
Varga Erika

OKTV, német nyelv
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Papp Zsolt 13. D 37. Antal András

Deák Ferenc Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola regionális nyelvi versenye
 
Angol nyelv
 
Tanuló Helyezés Kategória Felkészítő tanár
Csere Jennifer (9. C) 8. Nyelvi előkészítő 9. évfolyam Vidáné Zalka Klára
Németh Erzsébet (11. D) 9. Ált. tantervű 10. évfolyam Vidáné Zalka Klára

A két tanítási nyelvű képzésben részt vevő 9. évfolyamos tanulók számára megrendezett nyugat-magyarországi regionális verseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Kurali Evelin 9. D 6. Mészáros Eszter
Szabados Fanni 9. D 10. Mészáros Eszter
Samu Adrienn 9. D 14. Mészáros Eszter

Pálffy Középiskola regionális nyelvi versenye
 
Német nyelv
 
Kategória Hely Tanuló Felkészítő tanár
11. évfolyam, normál tanterv 2. Babos Adrienn Racker Ágoston
11. évfolyam, NYEK 4. Csáktornyai Vivien Gárvány Hajnalka
11. évfolyam, NYEK 5. Takács Nikolett Gárvány Hajnalka
12. évfolyam, NYEK 3. Németh Anita Orosz Éva
12. évfolyam, NYEK 6. Németh Regina Orosz Éva

Krúdy szavalóverseny
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Wally Tünde 12. D 2. Hirnschallné Rodler Csilla
Meyer Yessica 12. D 3. Hirnschallné Rodler Csilla
Ferenczy Gabriela 12. D 2. Szalai Andrea

Európai Nyelvek Napja alkalmából meghirdetett országismereti és nyelvhelyességi vetélkedő
 
Tanuló Helyezés Felkészítő tanár
Csóka Krisztina, Farkas Edina, Wally Tünde 2. Hirnschallné Rodler Csilla

NYELVVIZSGÁK (Lista)
 
B1 komplex B2 szóbeli B2 írásbeli B2 komplex C1 komplex
Német 4 35
Angol 6 2 1 6
Spanyol 1

SPORT
 
Lány röplabda Helyezés
Alapfok V. kcs. 3. hely
Alapfok VI. kcs. 3. hely
Diákolimpia V. kcs. megyei 1. hely, országos elődöntő 4. hely
Diákolimpia VI. kcs. megyei 1. hely, országos elődöntő 4. hely
Pálffy-kupa 1. hely
Kossuth-kupa 5. hely
Révai-kupa 1. hely
Baross-kupa 1. hely
Kisalföld-kupa 7. hely
Kladnoi-torna 4. hely
 
Lány labdarúgás Helyezés
Alapfokú bajnokság 4. hely
Apor-kupa 1. hely
Ikrényi minitorna 2. hely
Kovács emléktorna 4. hely
Pedro-kupa, Sokorópátka 2. hely
Tofü-kupa 4. hely
Varga emléktorna 4. hely
Veres-kupa 1. hely
 
Lány kézilabda Helyezés
Baross-kupa 3. hely

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Menzai befizetés

A menzai befizetés rendje változik, a menetrend letölthető IDE kattintva.

Órarend

Facebook

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - KRÉTA

Poszeidon iratkezelő rendszer

Fogyasztóvédelmi iskola

Adatok - elérhetőségek

Menza

Győri SZC honlapja

Videó a Barossról

Boldog Iskola cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6431841 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 256412
Ebben a hónapban: 18766
Ezen a napon: 363

LKW WALTER