A 2008-2009-es tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
Pénzügyi-számviteli ügyintézők Országos Szakmai Tanulmányi Versenye
 
Helyezés Tanuló Felkészítő tanár
2. Balázs Alexandra Dobai Kitti
Görögné Horacsek Melitta
Illés Ibolya
Jáger Katalin
Környei Gergely
Szijjártóné Herczeg Edit
3. Gregor Krisztina
8. Matatics Ildikó
 
Az országos döntőbe jutott: Dombi Dóra, Molnár Edina.
5 diákunk kapott felmentést vizsgatárgyakból az első forduló írásbeli eredményei alapján.
A Baross I. helyezett lett az iskolák közötti versenyben.
 
Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyének országos döntője - ügyviteli alapismeretek
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
2. Szaló Annamária 12. A  Nagyné Gyurós Katalin
Vidáné Zalka Klára
8. Hajtó Szabina 12. A  Nagyné Gyurós Katalin
Bertháné Hári Gabriella
14. Németh Alexandra 12. A  Nagyné Gyurós Katalin
Bertháné Hári Gabriella
 
Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyének országos döntője - elméleti gazdaságtan
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
3. Bors Réka 13. C  Dobai Kitti

Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyének országos döntője - üzleti gazdaságtan
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
3. Szipőcs Anita 13. C  Illés Ibolya
11. Kovács Eszter 13. C Illés Ibolya

Ifjú üzletemberek XIII. Országos Vetélkedője (Dunaújváros)
 
Helyezés Tanuló Felkészítő tanár
2. Gregor Krisztina, Makári Alexandra, Varga Krisztina Jáger Katalin
 
RangAdó (APEH által szervezett verseny)
 
Helyezés Tanuló Felkészítő tanár
Regionális 3. Balázs Alexandra, Matatics Ildikó, Molnár Edina,
Ouatiki Nawel, Rácz Viktória
Görögné Horacsek Melitta
Regionális 7. Horváth Enikő, Makári Alexandra, Pócsi Zsanett,
Szíjártó Dóra, Varga Krisztina
Görögné Horacsek Melitta
 
Fáy Regionális Esettanulmányi Verseny
 
Helyezés Tanuló Felkészítő tanár
1. Dénes Éva Anna, Hestencz Marietta, Horváth Viktória Jáger Katalin
 
Szépk Magyar Beszéd
44. alkalommal rendezték meg a Kazinczy Ferencről elnevezett „Szép Magyar Beszéd” verseny országos döntőjét Győrben. Iskolánk 12. D osztályos diákja, Rőczei Renáta Kajtár Erzsébet tanárnő felkészítő munkájának köszönhetően Kazinczy-éremben részesült és két különdíjat is elnyert.
Megyei 1. hely: Rőczei Renáta 12. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)
Megyei 3. hely: Bozzay Zsófia 12. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Implom József helyesírási verseny
Megyei 3. hely: Kovács Evelin 10. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)
Megyei 8. hely: Bors Angyalka 10. C (Felkészítő tanár: Mészárosné Szakál Csilla)
 
Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
Megyei 5. hely: Csepi Hajnalka 13. D (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

Pátriánk vetélkedő
Városi 2. hely: Nagy Lilla 9. C, Pozsgay Fanni 9. B, Takács Dzsenifer 9. C (Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Győr Városi Vöröskereszt Elsősegélynyújtási Versenye
2. hely: Bors Roberta, Földi Adrienn, Kompis Anita, Kovács Evelin, Martinkovics Erika 10. D
(Felkészítő: Botkáné Katona Zita védőnő)

Városi Csecsemőgondozási Verseny
2. hely: Csordás Kitti, Nagy Nikoletta, Tóth Regina, Varga Alexandra 10. D
(Felkészítő: Botkáné Katona Zita védőnő)

Megyei matematika verseny
 
Tanuló Osztály Szakközépiskolai
kategória
Helyezés Felkészítő tanár
Lukács Ferenc 13. D II. 1. Varga Erika
Kollár Edina 12. B II. 3. Varga Erika
Gyüre Melinda 12. B II. 9. Varga Erika
Földi Adrienn 10. D I. 6. Varga Erika
Csordás Kitti 10. D I. 12. Varga Erika

MATEK-MESTER internetes verseny
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
Országos 1. hely Prikler Judit 10. B Varga Zoltán
Országos 3. hely Trimmel Dóra 10. D Varga Erika
Országos 3. hely Hencz Diána 11. A Varga Erika
Országos 4. hely Eszes Tímea 11. A Varga Erika
 
GENIUS LOGICUS Nemzetközi matematika verseny
 
Kategória Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
B Országos 4. hely Csordás Kitti 10. D Varga Erika
A 100% Földi Adrienn 10. D Varga Erika
A 94% Csordás Kitti 10. D Varga Erika

KENGURU matematika verseny
 
Tanuló Osztály Hely Fokozat
Földi Adrienn 10. D 9. országos helyezés
Horváth Dániel 9. D 4. megyei helyezés
Csekő Nikolett 9. B 6. megyei helyezés
Bozzay Zsófia 12. D 3. megyei helyezés
Kollár Edina 12. B 2. megyei helyezés
Gyüre Melinda 12. B 7. megyei helyezés

Deák Ferenc Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola nyelvi versenye
 
Angol nyelv
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
 Németh Erzsébet 10. D 1.   Vidáné Zalka Klára
 Agyemang Dzsenifer 10. A 2. Zsebők Petra 
Bors Angyalka 10. C 7. Mészárosné Szakál Csilla
Kazinczi Vivien 10. C 7. Mészárosné Szakál Csilla
Böge Rozalie 10. D 9. Vidáné Zalka Klára
Kovács Bettina 10. A 12. Zsebők Petra

Német nyelv
 
Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Takács Dzsenifer 9. C 2. Halmi Enikő, Orosz Éva, Szalai Andrea
Babos Adrienn 10. A 2. Racker Ágoston
Takács Nikolett 10. C 7. Gárvány Hajnalka
Prikler Judit 10. B 8. Racker Ágoston
Csáktornyai Vivien 10. C 9. Gárvány Hajnalka
Bors Adrienn 9. B 10. Racker Ágoston
 
A két tanítási nyelvű képzésben részt vevő 9. évfolyamos tanulók számára megrendezett nyugat-magyarországi regionális verseny
 
Tanuló Helyezés Felkészítő tanárok
Giczi Róbert 2. Szalai Andrea, Orosz Éva
Lakatos Daniella 7. Szalai Andrea, Orosz Éva
Németh Anett 11. Szalai Andrea, Orosz Éva
 
Pálffy Középiskola regionális angol és német nyelvi versenye

Angol nyelv
 
Helyezés Tanuló Felkészítő tanár Kategória
5. Kovács Barbara Mészárosné Szakál Csilla 11. évf.
7. Tompos Nikolett Mészárosné Szakál Csilla 11. évf.
5. Baranyai Kinga Vidáné Zalka Klára 12. évf.
3. Varga Vera Lipiné Fehéregyházi Lilla 12. évf. NYEK
4. Csicsics Richárd Lipiné Fehéregyházi Lilla 12. évf. NYEK
 
Német nyelv
 
Helyezés Tanuló Felkészítő tanár Kategória
5. Németh Regina Orosz Éva 11. évf. NYEK
3. Dénes Éva Anna Hirnschallné Rodler Csilla 12. évf. NYEK

Krúdy Szavalóverseny (német nyelv)
 
Tanuló Helyezés Felkészítő
Ferenczy Gabriella III. helyezett (anyanyelvi kategória) Nagy Colette
Plózer Alexandra III. helyezett (kéttannyelvű kategória) Nagy Colette
Lukács Ferenc IV. helyezett (kéttannyelvű kategória) Nagy Colette

Kisfaludy-napok
Németh Nikolett 13. A osztályos tanuló népdal kategóriában ezüst, pop kategóriában bronz fokozatot érdemelt ki.
(Felkészítő tanár: Zátonyiné Gráf Mercédesz)

SPORT
 
Lány röplabda Helyezés
Alapfok V. korcsoport 3. hely
Diákolimpia V. korcsoport 1. hely, területin 3. hely
Diákolimpia VI. korcsoport 1. hely, országoson 8. hely
Kossuth-kupa 1. hely
Pálffy-kupa 1. hely
Baross-kupa 1. hely
 
Lány labdarúgás Helyezés
Alapfok 3. hely
Őszi kupa, Kóny 3. hely
Mikulás-kupa 2. hely
Szentiváni kupa 3. hely
Kovács-emléktorna 4. hely
Városi bajnokság selejtezőtornája 2. hely
Bajcsi kupa 2. hely
Tofü-kupa 4. hely
Gálamérkőzés: Baross - Fészek Csempebolt 3 : 3
 
Lány kézilabda Helyezés
Baross-kupa 1. hely
 

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Menzai befizetés

A menzai befizetés rendje változik, a menetrend letölthető IDE kattintva.

Órarend

Facebook

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - KRÉTA

Poszeidon iratkezelő rendszer

Fogyasztóvédelmi iskola

Adatok - elérhetőségek

Menza

Győri SZC honlapja

Videó a Barossról

Boldog Iskola cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6431955 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 256526
Ebben a hónapban: 18880
Ezen a napon: 477

LKW WALTER