A 2007-2008-as tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
Pénzügyi-számviteli ügyintézők Országos Szakmai Tanulmányi Versenye (Győr, Baross)
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
1. Kolonics Kitti 13. B Dobai Kitti
Görögné Horacsek Melitta
Illés Ibolya, Jáger Katalin
Környei Gergely
Páliné Kincses Márta
Szijjártóné Herczeg Edit
3. Székely Zalán Alpár 13. B
6. Horváth Babett 13. C
 
Az országos döntőbe jutott: Horváth Zsuzsanna, Ódor Renáta, Ősz Andrea.
21 diákunk kapott felmentést vizsgatárgyakból az első forduló írásbeli eredményei alapján.
Kolonics Kitti Győr város különdíját is átvehette a Pénzügyminisztériumban. 

Idegen nyelvi ügyintéző titkárok Országos Szakmai Tanulmányi Versenye (Eger)
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
3. Szalay Nóra 13. A Görögné Horacsek Melitta
Környei Gergely
Mészárosné Szakál Csilla
Nagyné Gyurós Katalin
Szita Adrienn, Zsebők Petra
 
Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak Versenyének országos döntője - ügyviteli alapismeretek (Szeged)
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
7. Szabó Szilvia 12. A  Molnár Gáborné
Zsebők Petra
11. Matina Brigitta 12. A  Molnár Gáborné
Zsebők Petra
15. Németh Nikolett 12. A  Molnár Gáborné
Szalai Andrea
 
 Ifjú üzletemberek XIII. Országos Vetélkedője (Dunaújváros)
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
2. Runyai Ádám, Tavaszi Zsolt
Székely Zalán Alpár
13. B Jáger Katalin
 
Monetary-verseny
 
Helyezés Tanuló Osztály Felkészítő tanár
Regionális 3. Horváth Barbara, Kertész Klaudia,
Lukács Ferenc, Marczali Adrienn
12. D Szita Adrienn
 
Implom József helyesírási verseny
Országos 15. hely, megyei 1. hely: Szipőcs Anita 12. C (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)
Megyei 4. hely: Babos Adrienn 9. A (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

Rákóczi-szabadságharc vetélkedő
Országos 3. hely: Kocsis Márta, Szipőcs Anita, Vaszari Zsófia 12. C (Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)
Országos 4. hely: Horváth Glória, Kollár Edina, Kopcsa Ramóna 11. B (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Megyei matematika verseny
Megyei 3. hely: Földi Adrienn 9. D (Felkészítő tanár: Jagudits György)

Szép Magyar Beszéd
Megyei 4. hely: Rőczei Renáta 11. D (Felkészítő tanár: Kajtár Erzsébet)

Országos Illemtani Verseny
Megyei 5. hely: Bán Barbara, Fekete Tímea, Major Szabina (Felkészítő tanár: Molnár Gáborné)
 
Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny
Megyei 5. hely: Szaló Annamária 11. A (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

Pátriánk vetélkedő
Városi 1. hely: Kompis Anita, Kovács Evelin, Martinkovics Erika 9. D (Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Reneszánsz verseny
2. hely: Kovács Barbara 11. D, Kuti Nikolett 11. D, Szaló Annamária 11. A (Felkészítő tanárok: Kajtár Erzsébet, Sebestyénné Nagy Csilla)
 
Karácsony az EU-ban vetélkedő
Városi 5. hely: Dénes Éva, Kálóczy Vivien, Tóth András 11. C (Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Deák Ferenc Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola által 9-10. évfolyamos szakközépiskolás diákoknak megrendezett nyelvi verseny
 
Kategória Tanuló Helyezés Felkészítő tanár
Angol / III. Boráros Barbara 3. Vidáné Zalka Klára
Német / I. Babos Adrienn 11. Racker Ágoston
Német / I. Nagy Zsófia 14. Racker Ágoston
Német / II. Borsó Mónika 7. Antal András, Gárvány Hajnalka
Német / II. Csáktornyai Vivien 14. Antal András, Gárvány Hajnalka
Német / III. Csordás Alexandra 13. Gárvány Hajnalka
Német / IV. Németh Regina 11. Orosz Éva
 
A két tanítási nyelvű képzésben részt vevő 9. évfolyamos tanulók számára megrendezett nyugat-magyarországi regionális verseny
Regiolnális 5. hely: Földi Adrienn 9. D

Pálffy Középiskola regionális angol és német nyelvi versenye
 
Kategória Tanuló Helyezés Felkészítő tanár
Angol / II. Csicsics Richárd (11. C) 3. Lipiné Fehéregyházi Lilla
Német / II. Dénes Éva Anna (11. C) 2. Halmi Enikő
Német / III. Gregor Krisztina (12. B) 8. Mészáros Eszter
Német / IV. Szipőcs Anita (12. C) 1. Racker Ágoston
Német / IV. Kocsis Márta (12. C) 2. Racker Ágoston
 
NYELVVIZSGA EREDMÉNYEK (Lista)
 
A alap C alap A közép B közép C közép C felső
Német 5 1 3 1 5 26
Angol  6 
3
8

SPORT
 
Lány kézilabda Fiú labdarúgás Lány röplabda
Baross-kupa, 1. hely
Kossuth-kupa, 1. hely
Truka-kupa, 4. hely
Diákolimpia, 4. hely
Kossuth-kupa
2. hely
Baross-Kupa, 1. hely
Deák-Kupa, 1. hely
Krúdy-Kupa, 3. hely
Kossuth-Kupa, 5. hely
Diákolimpia, 3. hely
Alapfokú bajnokság, 4. hely
 
Lány labdarúgás Helyezés
Alapfokú bajnokság 3.
Ricsajok-Kupa, Győrszentiván 3.
Dobos-Kupa, Ikrény 2.
Minitorna, Ikrény 2.
Győrszentiváni Torna 4.
Városi Bajnokság, döntő 3.
Városi Bajnokság, selejtező 2.
Nokia-Kupa, Ács 4.
Bajnokság selejtezőtornája 2.
Balf Nőnapi Torna, Hegykő 5.
Károlyházi Kupa, Kimle 5.
Kovács Ágnes-Emléktorna, Kóny 5.
Karácsony-Kupa, Kóny 7.
LYUK FC Mikulás-Torna, Kóny 5.
Alsósági Kupa, Celldömölk 5.
Gálamérkőzés:  Baross-ETO FC 7 : 3

OKJ-s vizsgák 2020 május-június

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - E-napló

Koronavírus-tájékoztató!

Tájékoztatás a képre kattintva érhető el!

Határtalanul 2019 - Erdély

Lengyel tanulmányút

Videó a Barossról

Órarend

Facebook

Poszeidon iratkezelő rendszer

Győri SZC honlapja

Menza

Fogyasztóvédelmi iskola

Boldog Iskola cím

Adatok - elérhetőségek

Bázisintézményi cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6299726 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 124297
Ebben a hónapban: 14167
Ezen a napon: 8

LKW WALTER