A 2006-2007-es tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
OSZTV Országos Verseny - Pénzügyi-számviteli ügyintéző
2. hely: Kóbor Tamás 13. C (Felkészítő tanárok: Illés Ibolya, Jáger Katalin, Görögné Horacsek Melitta, Dobai Kitti)
8. hely: Németh Viktória 13. B (Felkészítő tanárok: Páliné Kincses Márta, Jáger Katalin, Görögné Horacsek Melitta, Dobai Kitti, Faragóné Major Anikó)
Felmentés az írásbeli vizsga alól: Domján Eszter 13. B (Felkészítő tanárok: Páliné Kincses Márta, Jáger Katalin, Dobai Kitti, Görögné Horacsek Melitta, Faragóné Major Anikó)

OSZTV Országos verseny - Vállalkozási ügyintéző
Felmentés az írásbeli vizsga alól: Horváth KatalinNagy Gabriella (Felkészítő tanárok: Árpásiné dr. Tóth Erzsébet, Jáger Katalin, Görögné Horacsek Melitta, Dobai Kitti, Faragóné Major Anikó, Szijjáróné Herczeg Edit, Golubich Istvánné)

SZÉTV Országos verseny - ügyviteli alapismeretek
1. hely: Varga Szabina 12. A (Felkészítő tanárok: Nagyné Gyurós Katalin, Zsebők Petra)
6. hely: Barcza Mária 12. A (Felkészítő tanárok: Nagyné Gyurós Katalin, Bertháné Hári Gabriella)
9. hely: Szalay Nóra 12. A (Felkészítő tanárok: Nagyné Gyurós Katalin, Zsebők Petra)

SZÉTV Országos verseny - üzleti gazdaságtan 
5. hely: Ősz Andrea 12. C (Felkészítő tanárok: Illés Ibolya, Faragóné Major Anikó)

Édes anyanyelvünk országos nyelvhasználati verseny 
Első 10 helyért járó emlékérem: Csontos Alexandra (Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

Gloria Victis országos döntő
30. hely: Telekesi Szabina, Závori Szabina, Wiederhold Dávid 13. D osztályos tanulók
(Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)
 
Rákóczi-vetélkedő, városi verseny
3. hely: Csernik Andrea, Kocsis Márta, Szipőcs Anita 11. C osztályos tanulók
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Karácsony az EU-ban, városi verseny
1. hely: Bors Réka, György Hajnalka 11. C valamint Lukács Ferenc 11. D osztályos tanulók
(Felkészítő tanárok: Szabóné Mészáros Márta, Sebesténnyé Nagy Csilla)

Implom József helyesírási verseny
Kárpát-medencei döntő 4. hely és megyei forduló 1. hely: Ódor Eszter, 12. C
(Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

Monetary-verseny
11. hely: Szentmihályi Ádám, Nemes Dávid, Hokstock András, Iffsits Anna 12. D osztályos tanulók
(Felkészítő tanár: Szita Adrienn)

Ifjú Üzletemberek Országos Vetélkedője
3. hely: Kóbor Tamás, Simon Veronika, Skaper Adrienn 13. C osztályos tanulók (Felkészítő tanár: Jáger Katalin)

Kazinczy fordító verseny
10. hely: Dénes Éva Anna 10. C (Felkészítő tanár: Hirnschallné Rodler Csilla)

Csecsemő-gondozási verseny - megyei vetélkedő
2. hely: Tóth András, Beke Anna, Szűcs Barbara 10. C osztályos tanulók (Felkészítő tanár: Nánainé Kozári Erika)

Elsősegélynyújtó verseny - városi vetélkedő
6. hely: Kálóczi Vivien, Matkulcsik Lilla, Burkus Veronika, Samu Brigitta, Kubola Vivien 10. C osztályos tanulók (Felkészítő tanár: Nánainé Kozári Erika)

Pálffy német nyelvi verseny
1. hely: Kiss Ambrus 11. C (Felkészítő tanár: Racker Ágoston) 
3. hely: Sipos Renáta 11. C (Felkészítő tanár: Racker Ágoston)
5. hely: Kovács Márta 11. C (Felkészítő tanár: Racker Ágoston)

Unió és etikett városi vetélkedő
1. hely: Kollár Edina (10. B)
3. hely: Horváth Glória (10. B)

Pátriánk városi vetélkedő
2. hely: Horváth Glória, Major Szabina, Fekete Tímea

Kisfaludy-verseny
arany oklevél: Németh Nikolett - pop-rock, jazz, táncdal kategória (Felkészítő tanár: Nagy Izabella)
ezüst oklevél: Csordás Adrienn - tánc és mozgásművészet kategória 
ezüst oklevél: Németh Nikolett - népdal kategória (Felkészítő tanár: Nagy Izabella)
ezüst oklevél: Kéri Brigitta - tánc és mozgásművészet kategória 

SPORT

Kladnói nemzetközi röplabdatorna
3. hely: 8 tanuló (Felkészítő tanár: Kulcsár Klára)

Lány labdarúgás
Bronzérem Kónyban 8 csapatból 
Ezüstérem Győrszemerén 4 csapatból 
Bronzérem a Baross-kupán 6 csapatból
Celldömölki kupa: részt vettünk
Patonai kupa: részt vettünk
Kopcsa Ramóna több alkalommal pályára lépett a magyar utánpótlás-válogatottban (VB-selejtezőn Németországban is), iskolánk válogatott sportolója.
 
Kézilabda V. korcsoport
3. hely: 9-10. évfolyam (Felkészítő tanár: Cséka Lajos)

Alapfokú kézilabda
2. hely: 9-13. évfolyam (Felkészítő tanár: Cséka Lajos)

V. korcsoport kézilabda megyei
3. hely: 9-10. évfolyam (Felkészítő tanár: Cséka Lajos)

VI. korcsoport kézilabda megyei
4. hely: 9-13. évfolyam (Felkészítő tanár: Cséka Lajos)

Baross-kupa
2. hely: 10-13. évfolyam (Felkészítő tanár: Cséka Lajos)

V. korcsoport röplabda Diákolimpia 
2. hely: 9-10. évfolyam (Felkészítő tanár: Kulcsár Klára)

Városi Alapfokú Bajnokság - röplabda
3. hely: 9-12. évfolyam (Felkészítő tanár: Kulcsár Klára)

OKJ-s vizsgák 2020 május-június

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - E-napló

Koronavírus-tájékoztató!

Tájékoztatás a képre kattintva érhető el!

Határtalanul 2019 - Erdély

Lengyel tanulmányút

Videó a Barossról

Órarend

Facebook

Poszeidon iratkezelő rendszer

Győri SZC honlapja

Menza

Fogyasztóvédelmi iskola

Boldog Iskola cím

Adatok - elérhetőségek

Bázisintézményi cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6299761 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 124332
Ebben a hónapban: 14202
Ezen a napon: 43

LKW WALTER