A 2003-2004-es tanév diáksikerei


FacebookTwitterGoogle Bookmarks
Nyomtatás
Közgazdaságtan OSZTV 
2-3. helyezés: Polgár Péter, 12. C (Felkészítő tanár: Imre Ottóné)

OSZTV ügyvitel szakmacsoportos verseny 
7. helyezés: Máté Kinga, 13. A (Felkészítő tanár: Molnár Gáborné) 
11. helyezés: Szalay Mónika, 13. A (Felkészítő tanár: Molnár Gáborné)

Matematika OKTV
Országos 18. helyezett: Kovács Eszter, 12. B (Felkészítő tanár: Jagudits György)

Édes anyanyelvünk Országos nyelvhasználati verseny 
Megyei versenyen 1. helyezés, részvétel az országos versenyen: Forinda Viktória, 12. C
(Felkészítő tanár: Sebestyénné Nagy Csilla)

Árpád-házi királyok 
Városi verseny 3. helyezés: Papp Ágnes, Szabados Emőke, Weisz Gertrúd 11. A osztályos tanulók
(Felkészítő tanár: Szabóné Mészáros Márta)

Pálffy nyelvi verseny - német 
Megyei 1. helyezés: Kolláth Mónika, 11. A (Felkészítő tanár: Varga Árpád)
Megyei 5. helyezés: Csőre István, 12. C (Felkészítő tanár: Bertháné Hári Gabriella)

Pálffy nyelvi verseny - angol 
Megyei 1. helyezés: György Zoltán, 12. C (Felkészítő tanár: Zsebők Petra)
Megyei 2. helyezés: Hercig Zsuzsa, 12. D (Felkészítő tanár: Vargáné Takács Katalin)
Megyei 3. helyezés: Csonka Katalin, 11. C (Felkészítő tanár: Vargáné Takács Katalin) 
Prezentációs verseny 2. hely: György Zoltán, 12. C (Felkészítő tanár: Zsebők Petra)

Deák nyelvi verseny – német 
3. helyezés: Varga Szabina, 9. A (Felkészítő tanár: Varga Árpád)

Deák nyelvi verseny - angol
9. évfolyam 3. helyezés: Varga Szabina, 9. A  (Felkészítő tanár: Zsebők Petra)
4. helyezés: Németh Nikolett (Felkészítő tanár: Pápai Judit)
16. helyezés: Szakonyi Nikolett (Felkészítő tanár: Zsebők Petra)
10. évfolyam 4. helyezés: Csordás Edina (Felkészítő tanár: Pápai Judit)

Szépkiejtési verseny 
Megyei 2. helyezés: Homonnai Dalma, 11. D (Felkészítő tanár: Karcagi Erzsébet)

Elsősegélynyújtó verseny 
Városi 1. helyezés, megyei 3. helyezés: Unger Ferenc 10. D, Ring László 10. D, Kiss Mónika 10. B 
Csordás Edina 10. B, Berki Katalin 10. B (Felkészítő tanár: Nánainé Kozári Erika)

Csecsemőgondozási verseny 
Városi helyezett: Varga Gréta 10. B, Farkas Dóra 10. B, Berki Katalin10. B
(Felkészítő tanár: Nánainé Kozári Erika)

Középiskolai illemtani verseny 
10. helyezés: Németh Erzsébet, Bokán Zsanett és Horváth Eszter 12. A osztályos tanulók
(Felkészítő tanár: Nagyné Gyurós Katalin)

SPORT

VI. Kcs. kézilabda csapat 
(10-11.oszt) 3. helyezés, 12 fő (Felkészítő tanár: Cséka Lajos)

V. Kcs. kézilabda csapat 
(9-10. oszt) városi 2., megyei 2. helyezés, 12 fő 

Alapfokú kézilabda csapat 
(9-12 oszt.) városi 2. helyezés 14 fő

Truka emléktorna – kézilabda 3. helyezés 10 fő 

Baross-kupa – kézilabda 1. helyezés 12 fő 
Legjobb kapus: Czimer Zsuzsa 
Gólkirálynő (25 góllal): Szamoránszky Anikó

ÉRETTSÉGI VIZSGA AKTUALITÁSOK

Menzai befizetés

A menzai befizetés rendje változik, a menetrend letölthető IDE kattintva.

Órarend

Facebook

Office 365 - Microsoft Teams

Digitális iskola - KRÉTA

Poszeidon iratkezelő rendszer

Fogyasztóvédelmi iskola

Adatok - elérhetőségek

Menza

Győri SZC honlapja

Videó a Barossról

Boldog Iskola cím

ECDL-vizsgaközpont

Tudatos pénzügyi nevelés

Partnerintézményi cím

50 óra közösségi szolgálat

Iskolapolgár archívum


Diákok, tanárok, adminisztratív-technikai munkatársak, életpályák!

A jövő közgazdásza

Eredményeink

Nemzetközi pályázatok

Iskolánk a Facebookon

Diákönkormányzat

120. évforduló

Sajtószoba

Our school - Unsere Schule

Impresszum

Honlapszerkesztő:
Mészáros Eszter

Honlapunkkal kapcsolatos véleményeket ill. anyagokat várunk a következő címen:
meszaroseszter75
gmail.com

Statisztika

Oldalainkat eddig
6431877 látogató
tekintette meg.

Ebben az évben: 256448
Ebben a hónapban: 18802
Ezen a napon: 399

LKW WALTER