Oktatói fogadóórák
A 2022/2023-as tanévben a következő időpontokban nyílik lehetőség
az oktatókkal folytatandó megbeszélésre - a járványhelyzet miatt telefonos vagy online módon.
(Amennyiben az időpont nem megfelelő, lehetőség van a szaktanárokkal való egyeztetésre is.)

A csengetési rend ITT érhető el.

Iskolai szociális segítő: Zajácz Ágnes
Fogadóórája: csütörtök 9.00-10.00 (orvosi szoba)

Iskolapszichológus: Kulcsár Boróka
Keddi napokon elérhető az iskolában 8.00 és 14.00 óra között.
 
Tanár Feladatkörök Fogadóórája
Bertháné
Hári Gabriella
igazgató csütörtök
7. óra
Ács
Gabriella
szakmai
igazgatóhelyettes
szerda
5. óra
Horváth Linda szakmai
igazgatóhelyettes
Mészáros Eszter nevelési-oktatási
igazgatóhelyettes
kedd
7. óra
Bende
Szabina
hétfő
5. óra
Béresné
Tóth Orsolya
osztályfőnök (10. B) csütörtök
4. óra
Dobai
Kitti
szerda
5. óra
Domjánné
Dr. Szabó Marianna
osztályfőnök (2/14. D) kedd
4. óra
Erdősné
Lévai Rita
csütörtök
1. óra
Fábri
Kinga
kedd
4. óra
Faragóné
Major Anikó
osztályfőnök (2/14. C) csütörtök
3. óra
Fergusonné
Andorka Andrea
osztályfőnök (2/14. B) péntek
4. óra
Gárvány
Hajnalka
ifjúságvédelmi felelős hétfő
3. óra
Gombkötő
Judit
osztályfőnök (10. A) hétfő
5. óra
Gülch
Eszter
osztályfőnök (11. C)
DÖK-vezető
Hirholcz
Ákos
hétfő
2. óra
Hoffmann
Judit
hétfő
7. óra
Juhász
István
csütörtök
6. óra
Kajtár
Erzsébet
humán mkv. hétfő
4. óra
Kiss
Judit Mária
szerda
6. óra
Kocsis
Veronika
osztályfőnök (9. C) csütörtök
8. óra
Komjáti
Mariann
osztályfőnök (9. A) csütörtök
2. óra
Máté
Bernadett
osztályfőnök (9/Kny)
gyógytestnevelő
kedd
5. óra
Mészáros
Mónika
osztályfőnök (1/13. D) szerda
2. óra
Molnár
Melinda
szakmai mkv. kedd
3. óra
Nagy
Barbara
osztályfőnök (12. A)
reál mkv.
kedd
3. óra
Németh
Zoltánné
osztályfőnök (12. C) hétfő
4. óra
Osbáthné
Vangyia Tünde
szerda
3. óra
Pápai
Judit
osztályfőnök (10. C) hétfő
2. óra
Pitsch
Eszter
kedd
4. óra
Sárik
Pál
péntek
6. óra
Dr. Sávoliné
Takács Erika
idegen nyelvi mkv. hétfő
4. óra
Sebestyénné
Nagy Csilla
osztályfőnök (12. B) csütörtök
5. óra
Semsák
Liza
ifjúságvédelmi felelős hétfő
3. óra
Schuszterné
Járai Csilla
csütörtök
2. óra
Szabóné
Mészáros Márta
osztályfőnök (11. A)
pedagógiai mkv.
csütörtök
2. óra
Szatmári
Bernadett
gyógypedagógus
(SNI-BTMN-tanulók fejlesztése)
hétfő
7. óra
Szaló
Annamária
osztályfőnök (9. B) szerda
4. óra
Takács
Andrásné
ICDL-vizsgaközpont vezetője szerda
2. óra
Váczy
Kristóf
hétfő
5. óra
Venczák-Csobolyó
Tünde
osztályfőnök (5/13. A) hétfő
3. óra
Wally
Eszter
osztályfőnök (11. B) kedd
4. óra
Zalán-Fecser
Zsuzsanna
kedd
4. óra
Forrás : http://www.barossgyor.hu